همایشها و نمایشگاه ها

تحریم ، بانک های خصوصی اسپانیا را در رابطه با ایران محتاط نموده است

همایش روز اسپانیا در نمایشگاه مجازی ایران با کوشش اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا و کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران برگزار گردید.

17 تیر 1400

واکنش سازمان ملل به تصمیم ایران برای محدودسازی بازرسی های آژانس در ایران

یک سخنگوی سازمان ملل به تصمیم ایران برای محدودسازی بازرسی آژانس بین المللی انرژی اتمی از تاسیسات هسته ای ایران واکنش نشان داد.

3 فروردین 1400

فاکس نیوز سخنرانی سخنگوی کاخ سفید را قطع کرد

ایسنا نوشت: چند دقیقه پس از آغاز کنفرانس خبری کمپین رئیس جمهور کنونی آمریکا که در آن سخنگوی کاخ سفید دموکرات ها را به استقبال از تقلب و رای گیری غیرقانونی متهم کرد، مجری شبکه خبری فاکس نیوز پخش این سخنرانی را قطع کرد.

21 آذر 1399

مقام های انتخاباتی فیلادلفیا تهدید به مرگ شدند

مسئولان شمارش آرای شهر فیلادلفیا ایالت پنسیلوانیا که آرای این بخش از آمریکا در معین نامزد ریاست جمهور 2020 از حساسیت بالایی برخوردار بود، به مرگ تهدید شدند.

19 آذر 1399

تشکیل کانون های مجمع خیرین مدرسه ساز در محلات منطقه 13

تشکیل و راه اندازی کانون های مجمع خیرین در محلات منطقه 13 به عنوان تصمیمی جدید برای توسعه، تجهیز و ارتقای مدارس در دومین نشست مشترک شهرداری منطقه 13، مجمع خیرین و آموزش و پرورش اتخاذ شد.

11 آذر 1399

اعلام تعطیلی موزه آبگینه برای یک ماه

ایسنا/ براساس سخنان مدیر موزه آبگینه و سفالینه های ایران، تعطیلی موزه آبگینه برای یک ماه اجرا شده است.

20 مهر 1399

توجه به خریدن و خواندن کتاب مهم تر از تخفیف طرح های فصلی است ، خرید آنلاین فرصتی برای کتاب دوستان غیرتهرانی

به گزارش خبرنگاران آنا نوشت: بعد از اعلام لغو نمایشگاه بین المللی کتاب تهران یکی از برنامه های حمایتی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد از ناشران و کتاب فروشان برگزاری دو طرح فصلی کتاب با افزایش اعتبار نسبت به دوره های قبل و تسویه حساب زودهنگام...

14 مهر 1399

فاز اول راه اندازی دفتر تجاری ایران و چین، توسعه صادرات غیرنفتی است

آخرین روز تیرماه، غلامحسین جمیلی، عضو هیات رئیسه اتاق ایران در نشستی با حضور نمایندگان تعدادی از شرکت های بزرگ دولتی از برنامه ریزی معاونت امور بین الملل اتاق ایران برای راه اندازی دفتر تجاری در چین با موضوع اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین و همکاری...

5 مهر 1399

احتمال بازگشت قرنطینه کامل

با افزایش دوبرابری مبتلایان به بیماری کووید-19 در 6 هفته گذشته در جهان، سازمان جهانی بهداشت هشدار داد کشورها ممکن است مجبور شوند قرنطینه کامل را اجرا کنند.

19 شهریور 1399

برگزاری اولین همایش انجمن فعالان گردشگری کشاورزی ایران در گلستان

اولین همایش انجمن فعالان گردشگری کشاورزی ایران با حضور استاندار گلستان و سایر مسئولان کشوری و استانی در مزرعه توسکا گرگان برگزار گشت.

26 مرداد 1399

بازرسی از فروش خودرو در بازار آغاز شد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از سازمان بازرگانی استان تهران، یدالله صادقی در مورد بازرسی بازار خودرو گفت: پس از اینکه 22 اردیبهشت ستاد تنظیم بازار قیمت گذاری خودرو را گفت و مقرر شد، قیمت خودرو صفر در بازار 10 درصد بالاتر از نرخ کارخانه، به فروش برسد، بازرسی...

7 مرداد 1399

پنج محله جذاب در سفر به سیدنی، تصاویر

یک محله اصطلاحاً باحال از نظر شما چطور جایی است؟ منطقه ای که بیشتر دیوارهای آن با نقاشی های خیابانی پوشیده شده باشد یا سی دی فروشی ها و مغازه های لباس قدیمی در آن فراوان دیده گردد؟ این پنج محله سیدنی که به شما معرفی می کنیم با هر معیاری که در ذهن داشته...

9 تیر 1399

تست آنتی بادی برای کرونا مصونیت در برابر ویروس را نشان نمی دهد

سازمان جهانی بهداشت هشدار داد که شاهدی وجود ندارد که مثبت شدن آزمایش سرولوژیک افراد (تست آنتی بادی) نشان دهنده مصونیت افراد نسبت به ویروس کرونا و برطرف خطر عفونت مجدد باشد.

24 خرداد 1399

خبرنگاران انتقاد رهبران کشمیری به سیاست جدید مشاغل دولتی در کشمیر

دهلی نو-خبرنگاران- هشت ماه پس از لغو امتیازات خاص جامو و کشمیر و تقسیم آن به دو منطقه جداگانه، دولت هند یک قانون جنجال بر انگیز جدید در خصوص مشاغل دولتی در کشمیر معرفی نموده است.

1 خرداد 1399

خبرنگاران ظرفیت نصب شده نیروگاهی کشور به 83 مگاوات رسید

تهران- خبرنگاران- معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: ظرفیت نصب شده نیروگاهی کشور با بهره برداری از نیروگاه خرم آباد به 83 مگاوات افزایش یافت.

31 فروردین 1399

لمپارد: کم کم فاصله خودمان با بزرگان جزیره را کم می کنیم، لیورپول پس از مدت ها شبیه یک تیم زمینی شد!

فرانک لمپارد در آستانه بازی بزرگ جام حذفی انگلیس به تمجید از تیم خودش و رقیب پرداخت.

31 فروردین 1399