تنوع بی نظیر رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

به گزارش وبلاگ داریوش، بیست وسومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران فرصتی است تا برند رونیکس به عنوان با متنوع ترین برند بازار ابزار ایران، جدیدترین محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقه مندان صنعت ابزار قرار دهد.

تنوع بی نظیر رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

تنوع بی نظیر ابزارآلات رونیکس با بیش از 2500 محصول و 34000 نوع قطعه، متنوع ترین برند بازار ابزار ایران است. کیفیت ابزار ساخت رونیکس از گام اول تا زمان ورود به بازار به وسیله تیم خلق محصول و کنترل کیفی، پایش می گردد. محصولات رونیکس را می توان به چهار دسته برقی، شارژی، بنزینی و بادی تقسیم کرد:

  • محصولات برقی: شامل انواع دریل، بتن کن، چکش تخریب، اره فارسی بر، فرز و مینی فرز، دستگاه پولیش، سشوار صنعتی، دستگاه کارواش و…

  • محصولات شارژی: شامل دریل شارژی، پیچ گوشتی شارژی، فرز شارژی، بتن کن شارژی، حاشیه زن شارژی و…

  • محصولات بنزینی: شامل اره زنجیری بنزینی، حاشیه زن بنزینی، موتوربرق بنزینی و…

  • محصولات بادی: شامل میخکوب و منگنه کوب بادی، دریل بادی، پیستوله بادی، کمپرسور بادی و…

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران معتبرترین رویداد صنف ساختمان است؛ رونیکس از این فرصت استفاده نموده تا بار دیگر بتواند بدون واسطه با مخاطبان و مصرف کنندگان ابزار ارتباط برقرار کند. این برند بین المللی در غرفه ای واقع در سالن 40 نمایشگاه، میزبان عزیزانی است که می خواهند از جدیدترین و به روزترین ابزار ساخت این برند و بعلاوه تکنولوژی های روز جهان در ساخت ابزار باخبر شوند.

بیست وسومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از 12 تا 15 مرداد ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت 8 تا 16 میزبان بازدیدکنندگان است.

برای اطلاع بیشتر از اخبار مربوط به حضور رونیکس در نمایشگاه صنعت ساختمان به سایت این برند به آدرس www.ronix.ir مراجعه کنید.

منبع: همشهری آنلاین

به "تنوع بی نظیر رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنوع بی نظیر رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید