مرحله نهایی اینوتکس پیچ در نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ داریوش، یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 به میزبانی پارک فناوری پردیس در روز 23 اردیبهشت ماه شاهد برگزاری مرحله نهایی اینوتکس پیچ است.

مرحله نهایی اینوتکس پیچ در نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ داریوش، یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 به میزبانی پارک فناوری پردیس در روز 23 اردیبهشت ماه شاهد برگزاری مرحله نهایی اینوتکس پیچ با حضور 17 تیم برگزیده از مرحله استانی این رقابت می باشد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2022، رویداد اینوتکس پیچ، رقابت استارتاپ ها در حضور سرمایه گذاران و امتیازدهی به آنان به وسیله داوران مطرح ایرانی و بین-المللی می باشد. سال جاری هم برای چهارمین سال متوالی قرار است این رقابت بزرگ بین استارتاپ های سراسر کشور با معرفی بهترین تیم ها به سرانجام برسد.

مرحله اول این رقابت ها در استان های تهران، فارس، کرمانشاه، زنجان، سمنان و قم و آذربایجان غربی در چند ماه گذشته برگزار و 15 تیم برتر این رقابت ها برای حضور در مرحله نهایی تعیین شدند.

این رویداد از مراحل مختلفی تشکیل شده است. در مرحله نخست استارتاپ ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه گذاران دعوت به عمل می آید. در این مرحله از رقابت، که در استان های مختلف برگزار خواهد شد، ابتدا تیم های استارتاپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه گذاران محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می پردازند. در ادامه از استارتاپ های برگزیده شده در مرحله مقدماتی به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس 2022 و نیز شرکت در رقابت های نیمه نهایی و نهایی دعوت به عمل آمد. در این مرحله، استارتاپ ها ضمن بهره مندی از فرصت حضور در دوره پیش شتابدهی مخصوص اینوتکس، امکان بهره مندی از خدمات ویژه (از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم های پرداخت آنلاین و ...) را به منظور توسعه کسب و کار و آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت.

محصولات نوآورانه آلتین پرینت، نیشر استودیو، سلامت سبز دانش پژوه و فرتاک ناژو، شرکت های دانش بنیان رایان پلیمر آرتا، لایف بوک، گروه صنعتی پای، بومی سازان پردازش هوشمند قائم و وب متریک و استارتاپ های لندین، ژابیز، فناوران اینترنت اشیا ویرا، دیار، توک کافی و نادر ارتباط گستر رازی، 17 تیم برتر از مراحل استانی رقابت اینوتکس پیچ هستند.

[gallery size=large link=file ids=54075,54076,54074]تیم های برتر استانی علاوه بر دریافت تسهیلات ویژه پست بانک ایران به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون تومان، به فینال این رقابت ها راه یافته و بعلاوه می توانند به صورت رایگان در نمایشگاه غرفه دریافت کنند.

سال جاری برای سومین بار رقابت نهایی بین استارتاپ ها در قالب نبرد استارتاپی (Battle) اتفاق خواهد افتاد. در اینوتکس بتل، استارتاپ ها علاوه بر معرفی محصولات یا خدمات خود، دو به دو به بحث و مناظره با یکدیگر خواهند پرداخت تا در نهایت بهترین استارتاپ ها از دیدگاه داوران و مخاطبان انتخاب گردد.

در نهایت برندگان نهایی این رقابت ها علاوه بر دریافت جوایز نقدی از تسهیلات 5 میلیارد ریالی پست بانک ایران بهره مند خواهند شد. لازم به ذکر است رقابت اینوتکس پیچ با هدف معرفی و سرمایه گذاری روی ایده ها و استارتاپ های مستعد از شهر های مختلف کشور انجام می گردد؛ ازاین رو دبیرخانۀ نمایشگاه اینوتکس از سرمایه گذاران، وی سی ها، شتاب دهنده ها و افراد علاقه مند برای شرکت در این رویداد و سرمایه گذاری روی ایده های منتخب دعوت به عمل می آورد.

علاقه مندان برای شرکت در بخش رقابتی رویداد اینوتکس و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت pitch.inotex.com مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مرحله نهایی اینوتکس پیچ در نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرحله نهایی اینوتکس پیچ در نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید