گلکسی واچ 5 سامسونگ با پیشرفته ترین فناوری جهان برای ردیابی خواب

به گزارش وبلاگ داریوش، این روزها ردیابی خواب به یکی از ویژگی های برجسته ساعت های هوشمند تبدیل شده است و بسیاری از شرکت ها در حال کار بر روی ارائه قابلیت های ردیابی خواب بهتر در ساعت های هوشمند خود هستند.

گلکسی واچ 5 سامسونگ با پیشرفته ترین فناوری جهان برای ردیابی خواب

به گزارش وبلاگ داریوش، سامسونگ به تازگی نوترین ساعت های هوشمند خود گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو را معرفی نموده است. به تازگی یکی از مدیران سامسونگ نحوه بهبود نظارت بر خواب ساعت های نو خود را به اشتراک گذاشته است. یانگ ته جونگ معاون اجرایی سامسونگ الکترونیکس طی یک کنفرانس مطبوعاتی در نیویورک گفت که گلکسی واچ 5 به پیشرفته ترین فناوری جهان برای ردیابی خواب مجهز شده است.

او تاکید نمود که این پوشیدنی نو فناوری های مختلفی از جمله حسگر زیستی نوآورانه ای را ارائه می دهد و این فناوری ها گلکسی واچ 5 را به برترین شریک برای حفظ عادات سالم و الگوی خواب تبدیل می نمایند. یانگ بعلاوه خاطر نشان کرد که سامسونگ برای مدت طولانی در حال توسعه فناوری های مرتبط با ردیابی خواب بوده است. گلکسی واچ 5 قادر است مراحل مختلف خواب را آنالیز کند، خروپف را تشخیص دهد، سطح اکسیژن خون را مقدار گیری کند و سپس این اطلاعات را به نمره تبدیل کند.

این ساعت هوشمند علاوه بر این موارد، برنامه های سفارشی را نیز برای عادات خواب بهتر و سالم تر ارائه می دهد. برنامه sleep coach به صورت رایگان و با همکاری مرکز پزشکی سامسونگ ارائه می گردد. یانگ گفت که سامسونگ با با بنیاد ملی خواب ایالات متحده و چندین آزمایشگاه به منظور تحقیق در خصوص فناوری خواب همکاری می نماید و داده های بدست آمده را برای انجام آزمایش های بالینی در اختیار آن ها قرار می دهد.

گلکسی واچ 5 به سنسور دمای نو که از فناوری مادون قرمز برای خواندن دقیق تر دما استفاده می نماید، مجهز شده است و می تواند برای ردیابی خواب نیز استفاده گردد. مدیر اجرایی این شرکت اشاره ای به زمان راه اندازی خدمات نو مقدار گیری دما نکرد. یانگ معتقد است که ساعت های هوشمند آینده، می توانند جنبه های پزشکی بیشتری داشته باشند و برای نظارت بر بیماران و و درمان های دیجیتال مورد استفاده قرار گیرند. او بر سه محور نوآوری، اتصال و همکاری به عنوان جهت گیری تجارت سلامت سامسونگ تأکید کرد.

گلکسی واچ 5 اکنون در مرحله پیش سفارش واقع شده است و با پیشرفت های قابل توجهی نسبت به نسخه قبلی خود همراه است. این ساعت هوشمند با باتری بزرگتر و بهبود قابل توجهی در شارژ همراه است و پس از تنها هشت دقیقه شارژ می تواند حدود هشت ساعت دوام بیاورد. این پوشیدنی از شارژ بی سیم 10 واتی WPC نیز پشتیبانی می نماید. حسگر ابتکاری Bioactive سامسونگ از مجموعه ای از حسگر های سلامت تخصصی برای ارائه داده های سلامت دقیق و بینش تناسب اندام و تندرستی استفاده می نماید.

این ساعت هوشمند نه تنها تجزیه و تحلیل جامع ترکیب بدن را انجام می دهد، بلکه در خصوص چگونگی دستیابی به اهداف خود نیز به شما توصیه می نماید. گلکسی واچ 5 به شما یادآوری می نماید به عنوان مثال، پس از یک جلسه تمرین هوازی شدید، آب بنوشید و یا اگر با قابلیت های نظارت بر خواب متوجه چیز مشکوکی شد، اعلان هایی برای اختلالات خواب مکرر مانند آپنه خواب (شرایطی که در آن تنفس به طور مکرر متوقف و آغاز می گردد) ارائه می دهد.

منبع: phonearena

منبع: فرارو

به "گلکسی واچ 5 سامسونگ با پیشرفته ترین فناوری جهان برای ردیابی خواب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلکسی واچ 5 سامسونگ با پیشرفته ترین فناوری جهان برای ردیابی خواب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید