پروژکتور LG Probeam ایدئال برای تجربه های هنری

به گزارش وبلاگ داریوش، شرکت ا ل جی جدیدترین پروژکتور خودش را تحت عنوان LG Probeam معرفی نموده که پرنورترین پروژکتور در بین محصولات این شرکت محسوب می گردد.

پروژکتور LG Probeam ایدئال برای تجربه های هنری

شرکت ال جی الکترونیکس (LG Electronics) از نوترین پروژکتور خودش رونمایی نموده که به عنوان ال جی پروبیم (LG Probeam) شناخته می گردد و برای فضاهای تجاری مناسب است و قرار است به طور جدی در بازار داخلی کره عرضه شوند.

در سال های اخیر، تماشای محتواها با استفاده از تصاویر و ویدیو در فضاهای فرهنگی همانند گالری های هنری و موزه ها به طور قابل توجهی افزایش پیدا نموده و همین نیز سبب شده تا تقاضا برای پروژکتورهایی با کارایی بالا که بتوانند آثار هنری را با کیفیت تصویر عالی و صفحه نمایش های فوق العاده به نمایش در بیاورند، بسیار زیاد شوند.

محصول نو ال جی پروبیم (مدل: BU70QGA) که به تازگی روانه بازار خواهد شد، نه تنها برای اتاق های کنفرانس و جلسه بلکه برای نمایش های هنری و رسانه ای نیز مناسب است. این محصول از کیفیت تصویر و وضوح بالای 4K برخوردار است و نسبت کنتراست فوق العاده 3000000 به 1 را دارد. حداکثر روشنایی آن نیز به 7000 ANSI می رسد و همه این موارد در کنار یکدیگر آن را به پرنورترین پروژکتور در بین پروژکتورهای شرکت ال جی تبدیل نموده است.

این محصول تازه ال جی پروبیم با اتصال 9 بخش جداگانه به صورت افقی یا عمودی، تصاویر پانوراما را به خوبی به نمایش در می آورد. از سوی دیگر، عملکرد تلفیق لبه نیز که ال جی الکترونیکس برای اولین بار در این محصول قرار داده، اعوجاج رنگ قسمت های همپوشانی هر صحنه نمایش را به هنگام استفاده از چندین پروژکتور به صورت همزمان کاهش می دهد و آن را به گونه ای نشان می دهد که گویی یک صفحه واحد و یکپارچه است.

این پروژکتور تازه ال جی به وسیله دوربین داخلی خودش به طور اتوماتیک فوکوس و میزان صفحه نمایش را با تشخیص انحنا و مساحت دیوار تشخیص می دهد و بهینه سازی می نماید. همین نیز سبب شده تا بتوان به راحتی از این پروژکتور در ساختمان هایی با دیوارهای منحنی بسیار زیاد مانند گالری های هنری و موزه ها استفاده کرد.

ال جی الکترونیکس در حال استفاده از راه حل مدیریت محصول بنگاه به بنگاه برای محصولات پروژکتوری خودش برای اولین بار است تا بتواند رضایت مشتری از خدمات را افزایش بدهد. اگر در حین استفاده از این محصول یک شرایط غیرعادی و ناهنجاری رخ بدهد، نرم افزار نصب شده در محصول آن را به صورت بلادرنگ شناسایی نموده و اقدامی سریع در رابطه با آن را در دستور کار قرار می دهد.

علاوه بر این، مدیریت چندین پروژکتور ال جی پروبیم نصب شده در مکان های مختلف به صورت یکجا نیز بسیار راحت است. به عنوان مثال، شرکت های زنجیره ای می توانند به طور جمعی ویدیو یا اطلاعات محصول در حال نمایش به وسیله محصول نو ال جی پروبیم را در هر فروشگاه تغییر بدهند. خدمات مربوط به مدیریت محصول نیز به مشتریان با حق اشتراک ارائه می گردد.

کیم سون هیونگ، رئیس بخش بازاریابی ال جی الکترونیکس کره در همین رابطه اظهار داشته:

ما با محصول نو ال جی پروبیم خود که نه تنها برای اتاق های کنفراس بلکه برای فضاهای هنری همانند گالری ها و موزه ها نیز بهینه سازی شده، تجربه تماشای بی نظیر و خارق العاده ای را ارائه می کنیم.

منبع: فوت و فن

به "پروژکتور LG Probeam ایدئال برای تجربه های هنری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژکتور LG Probeam ایدئال برای تجربه های هنری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید