گلری که ازتیم ملی خط خورد امادر بین 10 نامزد برتر دنیا نهاده شد!

به گزارش وبلاگ داریوش، فرزانه توسلی گلر پیروز تیم ملی فوتسال زنان که در اواسط سال 98 به دلیل اعتراض به عدم پرداخت پاداش های قهرمانی در آسیا از تیم ملی کنار گذاشته شد در خاتمه سال در بین 10 نامزد برتر گلر دنیا نهاده شد. توسلی تلخی کنار گذاشتن از تیم ملی را با شیرینی نامش در بین برترین های دنیا فراموش کرد.

گلری که ازتیم ملی خط خورد امادر بین 10 نامزد برتر دنیا نهاده شد!

گفتگوی عیدانه فرزانه توسلی با وبلاگ داریوش به توضیح زیر است؛

* امیدوارم کرونا ریشه کن گردد

سال 98 برایم اتفاقات تلخ و شیرین زیادی داشت اما تلخ ترین اتفاق عدم راه یابی تیمم به جمع چهار تیم انتهای رقابت های لیگ برتر فوتسال زنان و شیرین ترین اتفاق نامزد 10 گلر برتر جهان بود. تمام جامعه به خصوص ورزش تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است و در این شرایط بحرانی قطعاً سلامت بازیکنان از هر چیزی واجب تر است. امیدوارم هر چه زودتر این بیماری ریشه کن گردد و بتوانیم بازی های انتهای لیگ را انجام دهیم.

* حذف از تیم ملی فشار زیادی به من وارد کرد

در برهه زمانی که از تیم ملی کنار گذاشته شدم تحت فشار زیادی بودم. قطعاً هر بازیکنی دوست دارد هرچه در توان دارد بگذارد تا برای کشورش و تیم ملی بازی کند. خداروشکر بعد از گذشت مدت زمانی و با روی کار آمدن کادر فنی جدید و صحبت هایی که صورت گرفت توانستم دوباره به تیم ملی بازگردم و بتوانم در آرامش کار کنم.

* نامزد شدن در بین برترین های جهان، خاطرات بد را کم رنگ کرد

اواخر سال 98 برای سومین بار پیروز شدم از سوی سایت فوتسال پلنت در لیست 10 دروازه بان برتر جهان قرار بگیرم. این اتفاق توانست تمامی خاطرات بد ورزشی ام در سال 98 را کم رنگ کند و انگیزه ای برای تمرین کردن مضاعف و بهترم گردد. هر چند نسبت به سایر رقبا از برزیل، اسپانیا، پرتغال و… شانس کمی دارم چرا که بازی های برون مرزی و تورنمنت خارجی اصلاً نداشتیم و همین امر باعث کمتر دیده شدن عملکردم نسبت به سایر رقبا است.

* سومین قهرمانی در آسیا هدفم در سال 99 است

هدفم در سال 98 قهرمانی به همراه تیم نامی نو در لیگ برتر بود که متأسفانه نشد. مهم ترین هدفم در سال 99 قهرمانی به همراه تیم ملی در جام ملت های آسیا است که امیدوارم بتوانیم برای سومین سال متوالی روی سکو قهرمانی آسیا قرار بگیریم.

* کرونا زندگی ها را تحت تأثیر قرار داد

یکی از تلخ ترین اتفاقات سال شیوع ویروس کرونا در کشور بود که جان بسیاری از هم وطنان را گرفت. کرونا زندگی های بسیاری را از نظر مالی تحت تأثیر قرار داد و باعث دل نگرانی و سلب آرامش از همه شد. امیدوارم هر چه زودتر با رعایت نکات لازم بهداشتی و فردی بتوانیم از شر این بیماری خلاص شویم.

* نوروز در خانه هستم / زنجیره‬ انتقال را بشکنیم

با توجه به شیوع ویروس کرونا تمریناتم را در منزل انجام می دهم تا آمادگی جسمانی ام را حفظ کنم. اوقات فراغت را صرف تماشای فیلم، سریال و مطالعه می کنم. سال جدید بسیاری از هم وطنانمان کنارمان نیستند، خیلی از خانواده ها به خاطر ویروس کرونا عزیزانشان را از دست داده اند. نوروز در خانه هستیم. از مردم تقاضا دارم تعطیلات عید در خانه هایشان بمانند. اگر به هر دلیلی مجبور به ترک خانه هستند نکات بهداشتی را رعایت نمایند تا بتوانیم زنجیره انتقال بیماری را بشکنیم.

* امیدوارم با ریشه کنی کرونا به آرامش برسیم

با تمرینات مداوم، پشتکار و انگیزه سعی دارم چند سال باقی مانده را هم در بهترین سطح کار کنم و تا جایی که می توانم افتخار آفرینی کنم. آرزو می کنم به همراه تیم ملی برای سومین بار قهرمان آسیا شویم. در زندگی شخصیم پیروز باشم و اتفاقات خوب برایم رقم بخورد. سال 98 با فراز و نشیب زیاد به انتها رسید، امیدوارم که هر چه زودتر ویروس کرونا ریشه کن گردد و همه به آرامش برسیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گلری که ازتیم ملی خط خورد امادر بین 10 نامزد برتر دنیا نهاده شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلری که ازتیم ملی خط خورد امادر بین 10 نامزد برتر دنیا نهاده شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید