طعنه ستاره پیشین پرسپولیس به کی روش ، هیچ کشوری او را نمی خواهد که تهران گردی می کند!

به گزارش وبلاگ داریوش، ناصر محمدخانی ستاره اسبق تیم ملی ایران معتقد است شک نکنید اگر کارلوس کی روش پیشنهاد خارجی داشت هرگز به ایران برنمی گشت و تهران گردی نمی کرد!

طعنه ستاره پیشین پرسپولیس به کی روش ، هیچ کشوری او را نمی خواهد که تهران گردی می کند!

به گزارش وبلاگ داریوش، ناصرمحمدخانی در واکنش به حذف تیم ملی از جام جهانی با بیان این جمله می گوید: واقعیت امر این است که امروز فوتبال ژاپن خرج خود را از قاره آسیا جدا کرده است. این تیم توانسته است آلمان و اسپانیا را شکست داده و به مرحله حذفی جام جهانی 2022 قطر صعود کند در حالی که همه تصور می کردند در این گروه چشم بادامی ها اولین تیمی باشند که حذف می شوند.

او ادامه می دهد: ژاپنی ها اما با همکاری تیمی، وحدت، همدلی و استفاده از یک مربی کاربلد بومی توانست غیر ممکن را ممکن کرده و اسپانیا و آلمان را شکست دهد. کاری که از هیچ تیم دیگری از قاره آسیا بر نمی آمد. ما باید از ژاپنی ها الگو بگیریم و بدانیم فوتبال نسبت به گذشته خیلی تغییر کرده است. دیگر نمی توان با یک مربی 70 ساله پیروز ظاهر شد و باید به فکر مربی جوان و با انگیزه تری باشیم. اینکه یک دسته از بازیکنان علاقه دارند فلان مربی سرمربی تیم ملی باشد به سود فوتبال ایران نیست.

  • انتها تلخ آچار فرانسه تیم ملی | ستاره محبوب کی روش گزینه آخرش هم نبود!

مهاجم گریزپای تیم ملی ایران و پرسپولیس در دهه 60 ضمن اشاره به بازگشت کی روش به تهران و حضور این مربی در کاخ سعد آباد، یادآور می شود: شک نکنید اگر کارلوس کی روش پیشنهاد خارجی داشت هرگز به ایران برنمی گشت و تهران گردی نمی کرد! او پس از اینکه در جام ملت های آسیا همراه ایران 3 گل از ژاپن خورد و نتوانست پیروز شود به کلمبیا و مصر رفت. نتیجه حضورش در این دو تیم چه بود؟ او نتوانست تیم کلمبیا را با آن همه بزرگ به جام جهانی برساند و در مصر هم عملکرد پیروزی نداشت. پس از آن دوباره به ایران برگشت و سرمربی تیم ملی کشورمان شد.

ناصرمحمدخانی ادامه می دهد: کارلوس کی روش مربی بزرگی بوده اما درگذشته و الان دیگر آن مربی سابق نیست. تیم ملی ایران اما یک مربی با دانش و جوان تر می خواهد که شجاعت بیشتری داشته و در پی فوتبال هجومی و زیبا باشد. فوتبال ایران پتانسیل لازم برای ارائه فوتبال تهاجمی را دارد و نباید فقط دفاعی بازی کند. ما اگر مقابل آمریکا کمی هجومی تر و مثل 15 یا 20 دقیقه انتهای بازی می کردیم حتم بدانید از گروه خود صعود می کردیم.

  • عکس| کارلوس کی روش استعفا داده شد | کناره گیری خبرساز 4چهره سرشناس بعد از جام جهانی

او خاطرنشان می کند: امسال شاید بهترین شرایط برای صعود تیم ملی ایران به دور حذفی جام جهانی به وجود آمده بود. ما شکست سنگینی را مقابل انگلیس متحمل شدیم اما مقابل ولز یکی از ضعیف ترین تیم های قاره اروپا برنده شدیم و به لطف تساوی این تیم با آمریکا بهترین فرصت را برای صعود داشتیم اما نتوانستیم استفاده کنیم. به نظر می رسید ما برای مساوی کردن برابر آمریکا بازی کردیم و درصورتی که برای پیروزی و برد به میدان می رفتیم پیروز تر ظاهر می شدیم. به همین علت هم می گویم تیم ایران یک سرمربی جوان و شجاع تر می خواهد. کسی که بتواند تغییرات اساسی در تیم ملی بدهد و این تیم را برای 4 سال دیگر و جام جهانی بعدی آماده کند.

  • سقوط آزاد ایران در رنکینگ فیفا بعد از 2 شکست در جام جهانی | جهش خیره کننده ژاپن، کُره و استرالیا

منبع: خبر ورزشی

منبع: همشهری آنلاین

به "طعنه ستاره پیشین پرسپولیس به کی روش ، هیچ کشوری او را نمی خواهد که تهران گردی می کند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه ستاره پیشین پرسپولیس به کی روش ، هیچ کشوری او را نمی خواهد که تهران گردی می کند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید