پست خداحافظی سیدجلال در اینستاگرام

به گزارش وبلاگ داریوش، سید جلال حسینی متولد سال 60، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس است. او دیروز با انتشار پستی در اینستاگرام خود رسماً از تیم ملی خداحافظی کرد. چند ماه پیش نیز رضا قوچان نژاد در اقدامی مشابه از تیم ملی خداحافظی نموده بود.

پست خداحافظی سیدجلال در اینستاگرام

وبلاگ داریوش | سرویس چهره ها - سید جلال حسینی در 116 بازی تیم ملی به عنوان مدافع حضور داشت و 8 گل به ثمر رساند.

سیدجلال حسینی:

بنام خدایی که از انزلی تا جام جهانی و از ازل تا ابد همراهم بوده و هست. تمام روز هایی که مانند ساعتی برایم گذشتند حالا بخشی از خاطرات من در لباس تیم ملی هستند. همه ایامی که لباسی پر افتخار را بر تن داشتم و برای سربلندی نام وطنم و پرچم ایران دویدم را قاب نموده و بر دیوار خاطرات می کوبم. مرور همه تلخی ها و شیرینی ها سخت است، نوشتن از همه این سال ها ممکن نیست و در گام آخر و برای خداحافظی باید فقط کلمات را خرج رفتن کرد و تقدیر و سپاس و تشکر. گلایه ها را لای زرورق فراموشی باید پیچید و دست ها را به گرمی فشرد و رفت.

در تیم ملی از نخستین روز تا روز پایانی برایم یک نوع نگاه حاکم بود. جنگیدن تا سر حد جان برای خوشحالی مردمی که با حمایت شان مرا به این لباس رسانده بودند. مردمی با تعصب به رنگ پیراهن های دلخواهشان. چه رقیبان آبی دوست و چه عاشقان سرخدل پرسپولیس که هر آنچه دارم از حضور و بودن آنهاست و چه همه طرفدارانی که در کنار تیم ملی یکرنگ و همدل می شدند. من خود را وامدار تک تک این مردم می دانم و تمام قد در مقابل آن ها و در برابر تصویر عزیزانی که خون شان نگهبان جاویدان سرزمینم بوده تعظیم می کنم. حالا خود را در گام نهایی می بینم. ایستگاه آخر. آماده برای یک خداحافظی از پیراهنی که امانت بود و باید امانتداری می کردم که امیدوارم اینگونه بوده باشد. سطر های پایانی فوتبال ملی خود را پر می کنم از تقدیر از همه طرفداران فارغ از رنگ بندی ها، مربیانم از ابتدا تا خاتمه، همبازیانم و خانواده ام که نقشی پررنگ در رسیدنم به این صندلی داشته اند. این لباس مقدس را برای همواره به دیوار دلم سنجاق می کنم و برای تیم ملی کشورم یک طرفدار باقی می مانم. هر جایی که نتوانستم خواسته هایتان را برآورده کنم از توانم خارج بوده و بابت تمام کمبود ها و ناکامی هایی که دلتان را آزرده نموده معذورم و پوزش می طلبم. به امید سربلندی ایران و ایرانی. فرزند ایران، شماره چهار. سیدجلال حسینی.

منبع: setare.com

به "پست خداحافظی سیدجلال در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پست خداحافظی سیدجلال در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید