بازگشت حامد لک به روزهای اوج برترین خبر برای پرسپولیس است

به گزارش وبلاگ داریوش، محسن سیدی در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان گفت: به نظرم بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم که مدیریت پرسپولیس و استفاده این تیم از موقعیت های کم گلزنی خود باعث شد به سه امتیاز برسند.

بازگشت حامد لک به روزهای اوج برترین خبر برای پرسپولیس است

وی ادامه داد: فکر می کنم سپاهان یکی از برترین تیم های حال حاضر لیگ برتر است اما به هر حال روی دور بردن نیفتاده است. با این حال باید به این تیم همچنان احترام گذاشت چون به زودی باز هم می تواند با کسب نتایج درخشان به جمع مدعیان قهرمانی بازگردد.

مربی پیشین دروازه بانان پرسپولیس با اشاره به عملکرد حامد لک اضافه کرد: او یکی از دلایل مهم پیروزیت پرسپولیس در بازی با تیم های اصفهانی بود. هر وقت حامد لک آماده بوده است پرسپولیس با توان بیشتری برای بردن جنگیده چون خیالش بابت دروازه تیم راحت بوده است. حامد لک نشان داد بدون بوژیدار رادوشوویچ هم می تواند پیروز گردد. کافی است او تمرکز خود را به بازی دهد تا بتواند تبدیل به یکی از ستاره های پرسپولیس گردد. در اوج بودن لک برترین خبر برای پرسپولیس است.

سیدی درباره رقابت تنگاتنگ پرسپولیس و استقلال در صدر جدول تاکید نمود: هر دو تیم طرفداران زیادی دارند و این موضوع می تواند بار دیگر نشاط را به جامعه هم برگرداند. فوتبال یکی از سرمایه های اجتماعی ایران است و مسئولان واقعا باید به آن توجه نمایند.

مربی پیشین پرسپولیس در سرانجام درباره احتمال حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان 2022 آسیا اعلام نمود: اتفاقی بدتر از این نمی تواند برای سرمایه های فوتبال باشگاهی بیفتد. امیدوارم توانسته باشیم در پاسخ های خودمان به AFC آنها را متقاعد کنیم که در آسیا باشیم. قبل از هر اتفاق مخربی بهتر بود درمان آن را خودمان پیدا می کردیم تا کار به کنفدراسیون فوتبال آسیا نکشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازگشت حامد لک به روزهای اوج برترین خبر برای پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت حامد لک به روزهای اوج برترین خبر برای پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید