پاسخ آماده بیرانوند برای کاپیتان استقلال ، کری خوانی سنگین گلرهای تیم ملی برای هم

به گزارش وبلاگ داریوش، بیرانوند گلر اول تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 میخواهد پاسخ جالبی را به رفتار حسینی گلر استقلال در صورت پیروزی سرخ ها در دربی مرکز بدهد.

پاسخ آماده بیرانوند برای کاپیتان استقلال ، کری خوانی سنگین گلرهای تیم ملی برای هم

به گزارش وبلاگ داریوش تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در حالی خود را برای ملاقات برگشت دربی مرکز آماده می نمایند که در بازی های هفته بیست و ششم لیگ برتر پیروز به کسب پیروزی مقابل رقیبان خود شدند.

سرخپوشان مرکز با نتیجه سه بر یک مقابل مس در کرمان به پیروزی رسیدند تا 54 امتیازی شوند. استقلال نیز با نتیجه خیره نماینده 6 بر یک مقابل طرفدار به رجحان قاطع رسید تا 55 امتیازی گردد اما به علت شکست در بازی رو در رو مقابل سپاهان اصفهان رتبه دوم جدول را در اختیار گرفت تا ملاقات یکشنبه هفته آینده دو تیم یکی از مهم ترین تقابل های چند فصل اخیر سرخابی های مرکز لقب بگیرد.

پرسپولیس و استقلال در حالی به مصاف همدیگر می روند که کری خوانی بین دروازه بان های اردوی اخیر تیم ملی ایران به اوج خود رسیده است. اقدامی که از علیرضا بیرانوند در ملاقات با سپاهان در جام حذفی شروع شد اما پیغام نیازمند پاسخ او را در ملاقات برگشت لیگ برتر در تهران داد. او پس از برد سپاهان رفتار بیرانوند را در تقسیم شادی با طرفداران تکرار کرد.

کری خوانی بین گلرها به بازی تراکتور و سپاهان رسید تا محمدرضا اخباری این بار پاسخ نیازمند را کاملا محترمانه و با رفتار حرفه ای مشابه در جمع شاد و پرشور با طرفداران خودی داد.

این رفتار انتها کار نبود تا اینکه سیدحسین حسینی گل ششم استقلال را در جریان بازی با طرفدار از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا نشان دهد می تواند کری بین دروازه بان های تیم ملی ایران را یک درجه ارتقا دهد!

حالا بیرانوند گلر اول تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 میخواهد پاسخ جالبی را به رفتار حسینی گلر استقلال در صورت پیروزی سرخ ها در دربی مرکز بدهد.

بیرانوند که رابطه خیلی خوبی با بیشتر بازیکنان تیم ملی ایران هم دارد برای اینکه خوشحالی خاص خود پس از پیروزی احتمالی مقابل استقلال را با طرفداران در میان بگذارد با یحیی گل محمدی در این ارتباط صحبت خواهد نمود تا نظر سرمربی این تیم را پرسش کند.

باید دید کری خوانی دروازه بان های تیم ملی ایران در تقابل های رو در رو چه انتهای را برای تیم باشگاهی آنها به همراه خواهد داشت و آیا آنها را عزیزتر از گذشته برای امیر قلعه نویی خواهد نمود.

ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران سوم اردیبهشت ماهسال جاری در استادیوم آزادی برگزار می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "پاسخ آماده بیرانوند برای کاپیتان استقلال ، کری خوانی سنگین گلرهای تیم ملی برای هم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ آماده بیرانوند برای کاپیتان استقلال ، کری خوانی سنگین گلرهای تیم ملی برای هم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید