نامزد های جوایز آنی اعلام شد، نتفلیکس 50 نامزدی کسب کرد

به گزارش وبلاگ داریوش، با معرفی نامزد های جوایز آنی 2023، نتفلیکس با کسب 50 نامزدی با فیلم های مختلفش و از جمله پینوکیوی گی یرمو دل تورور پیشتاز شد.

نامزد های جوایز آنی اعلام شد، نتفلیکس 50 نامزدی کسب کرد

به گزارش مهر، پینوکیوی گی یرمو دل تورو در 9 بخش از جوایز آنی نامزد شد. این فیلم تا به امروز 38 جایزه در این فصل از جوایز کسب نموده که جایزه گلدن گلوب برای انیمیشن بلند از جمله آنهاست. این انیمیشن یکی از 3 پروژه نتفلیکس است که در بخش برترین انیمیشن بلند جوایز آنی جای گرفته است. دیگر فیلم های نتفلیکس در همین بخش شامل هیولای دریایی و وندل وحشی هستند. قرمز شدن پیسکار-دیزنی و گربه چکمه پوش: آخرین آرزو از دریم ورکز دیگر فیلم های مدعی کسب جایزه برترین انیمیشن بلند هستند.

در بخش برترین انیمیشن بلند مستقل نیز شارلوت، اژد های پدرم، اینو-اوه، نیکلا کوچولو، شاد تا جایی که بگردد و مارسل صدفی با کفش رقابت می نمایند.

در بخش برترین کارگردانی فیلم بلند نیز دل تورو همراه مارک گوستافسون برای پینوکیو با دمی شی برای قرمز شدن، نورا تومی برای اژد های پدرم، هنری سلیک برای وندل و وحشی و دین فلیشر کمپ برای مارسل صدفی با کفش رقابت می نمایند.

سال جاری علاوه بر جوایزی که در بخش های مختلف رقابتی اهدا می گردد، آنی از پیت داکتر نویسنده و کارگردان و مدیرعامل پیکسار نیز تجلیل می نماید. کریگ مک کراگن خالق مجموعه های تلویزیونی و اولین لمبارت فقید که برای فیلم های کوتاه خود معروفیت داشت نیز هر یک جوایز یک عمر موفقیت شغلی را می گیرند.

سال جاری جوایز آنی پنجاهمین سالگرد خود را برگزار می نماید. این جوایز از دوره کووید و قرنطینه های اجباری سال جاری برای اولین بار به صورت فیزیکی برگزار می گردد.

پنجاهمین دوره جوایز آنی 25 فوریه در دانشگاه یوسی ال ای برگزار می گردد.

منبع: فرارو

به "نامزد های جوایز آنی اعلام شد، نتفلیکس 50 نامزدی کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامزد های جوایز آنی اعلام شد، نتفلیکس 50 نامزدی کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید