سیدعباسی: نظرم را درباره آنهایی که درگیر شدند به باشگاه اعلام کردم، اگر جایگاه سرمربی تیم دائمی بود به من نمی رسید

به گزارش وبلاگ داریوش، سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت که نظرش را در خصوص درگیری اخیر دروازه بانان این تیم به مدیریت باشگاه اعلام نموده است.

سیدعباسی: نظرم را درباره آنهایی که درگیر شدند به باشگاه اعلام کردم، اگر جایگاه سرمربی تیم دائمی بود به من نمی رسید

به گزارش خبرنگار وبلاگ داریوش از مشهدمقدس، سیدداوود سیدعباسی در نشست خبری پیش از ملاقات خانگی تیم پدیده مقابل سپاهان گفت: با تیم خوب سپاهان بازی داریم که نیازی به تعریف ندارد. سپاهان از تیم های دارای ساختار کشورمان است و در این سال های اخیر عملکرد خوبی به لحاظ مدیریتی و نتیجه گیری داشته است. حریف فردای ما از تیم های پرتماشاگر و پرافتخار کشورمان محسوب می گردد. ما به کیفیت آنها واقف هستیم و کوشش می کنیم مقابل این تیم نماینده شایسته ای برای فوتبال خراسان باشیم و بازی خوبی مقابل سپاهان انجام دهیم.

وی درباره غایبان تیمش گفت: تا دل تان بخواهد غایب داریم. محمدرضا فلاحیان، صادق صادقی، ابوالفضل عکاشه، محسن ربیع خواه، سعید جلالی راد و میلاد فراهانی را نداریم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره درگیری بین دو بازیکن تیمش، گفت: در عصر ارتباطات شما نمی توانید کتمان کنید و این هم اتفاقی بود که در تیم ما رخ داد. در هر خانواده ای این اتفاق رخ می دهد و یک درگیری لفظی بود. من فردای همان روز نظر خودم را به باشگاه اعلام کردم و تصمیم گیری شد. جالب است، این اتفاق بعد از بازی پیکان در رختکن رخ داد و مسئله به داخل تمرین ارتباط نداشت و به آن شدت و حدتی هم که گفته شده بود، نبود. نمی گردد کتمان کرد، چون الان فضای مجازی داریم و عصر رسانه هاست، با این حال موضوع جالب این است که چنین مسئله ای پنج روز بعد مطرح شد. برای اولین بار ما شانس آوردیم. در بازی ها شانس نمی آوریم، اما در این داستان شانس آوردیم که خبرش باز نشد و امروز قبل از بازی این موضوع مطرح شده است و از این بابت خوشحالیم. اول از همه این اتفاق در هر خانواده ای رخ می دهد و زمان بازیگری خود من در تیم های مختلف هم بود، اما این اتفاق نباید رخ بدهد و ما هم غافلگیر شدیم. بهتر بود قبل از بازی سپاهان هم این خبر بیرون نمی آمد، هرچند ما تمرکزمان روی کار خودمان و مسائل فنی است. با تمرکز و موجودی تیم مان فردا کوشش می کنیم که یک بازی خوب انجام دهیم.

سیدعباسی در پاسخ به این سؤال که ظاهراً شب گذشته جلسه انضباطی برای رسیدگی به شرایط سعید جلالی راد و میلاد فراهانی برگزار شده است، یادآور شد: هنوز به نتیجه خاصی دست نیافته ایم. من در آن جلسه حضور داشتم و نظرم را به باشگاه اعلام نموده ام.

سرمربی پدیده درباره حضور بابک سلامت درون دروازه این تیم مقابل سپاهان توضیح داد: من شاهد رشد بابک سلامت در این تیم بوده ام. شانسی که او داشت، این بود که دروازه بانان و مربیان بزرگی در این تیم حضور داشتند که مهدی رحمتی، اشکان نامداری و سیروس سنگچولی از جمله آنها بوده و هستند. او آموزش های خوبی دیده و عملکردش نسبت به دو سال گذشته زمین تا آسمان فرق نموده است. فکر می کنم او آینده درخشانی داشته باشد و البته نیاز به اعتمادبه نفس هم دارد. بالاخره هر چیزی باید از یک نقطه آغاز گردد. من خودم شاهد اولین بازی رحمتی بودم. فردا هم نوبت بابک سلامت است و امیدوارم روز خوبی را پشت سر بگذارد. باشگاه روی او سرمایه گذاری نموده است و این بازیکن حالا باید جواب این سرمایه گذاری را بدهد. ما به جوانان تیم اعتماد داریم و امیدوارم فردا یک روز خوب برای بابک و تیم مان باشد.

وی راجع به اینکه گفته بود تمرین تیم پدیده پس از ملاقات با پیکان به مشهد منتقل خواهد شد، اما این اتفاق نیفتاد، گفت: من تحت نظر باشگاه و سیاست های کلان آن هستم. من صرفاً وسایل موردنیاز برای تمرین و آن لجستیکی را که می خواهم، درخواست می کنم. من قبلاً مشهد را مناسب می دیدم، اما با این وجود مشکل خاصی نداشتیم و تمرینات را انجام دادیم. من هیچ توجیهی ندارم و در تهران هر آنچه می خواهم، در اختیارم است.

سیدعباسی در پایان گفت: باید این نکته را بگویم که تیم پدیده در تاریخ فوتبال خراسان توانست برای اولین بار به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راه یابد. هیچکس نمی تواند مدعی این باشد که تنها این کار را نموده است. من خودم در آن تیم بودم و شرایط را دیدم. تا زمانی که آن همکاری و هماهنگی نباشد، خیلی از مسائل به سادگی حل نخواهد شد و هر چه مسائل کهنه تر گردد، شرایط بدتر می گردد. امیدوارم تعاملی ایجاد گردد که پدیده به پایان خوبی برسد. این تیم نماینده استان است. اگر این جایگاه ماندنی بود، به من نمی رسید. من دوستان خوبی در مشهد دارم و تحت نظر باشگاه هستم و با کمال میل کار می کنم. تمرینات تیم تا ملاقات با پرسپولیس نیز در مشهد ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیدعباسی: نظرم را درباره آنهایی که درگیر شدند به باشگاه اعلام کردم، اگر جایگاه سرمربی تیم دائمی بود به من نمی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدعباسی: نظرم را درباره آنهایی که درگیر شدند به باشگاه اعلام کردم، اگر جایگاه سرمربی تیم دائمی بود به من نمی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید