با مدیرعامل پرسپولیس زاویه ندارم، زمین تمرین خواستیم نه برنابئو

به گزارش وبلاگ داریوش، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس با فولاد گفت: فردا یکی از مهمترین بازی های فصل را مقابل یک تیم خوب در فاز دفاعی و هجومی در پیش داریم. فولاد یکی از تیم های خوب لیگ است و بازی کردن مقابل این تیم برای هر تیمی سخت است. ما شرایط فنی خوبی داریم. با دیداری که مقابل ذوب آهن انجام دادیم، باید همان فرایند را انجام بدهیم. البته فولاد فضای زیادی در اختیار تیم ما قرار نمی دهد. باید سعی کنیم از فضاهای کوچک و فشردگی حریف برترین استفاده را ببریم و توپ را خوب به جریان اندازیم یا از عمق یا از کناره ها به دروازه حریف نزدیک شویم.

با مدیرعامل پرسپولیس زاویه ندارم، زمین تمرین خواستیم نه برنابئو

وی اضافه نمود: بازی راحتی برای دو تیم نیست. امیدوارم با بازیکنان خوبی که در هر دو تیم وجود دارد شاهد بازی فنی و تاکتیکی باشیم. این یک ملاقات خانگی برای ما است و با توجه به شرایط جدول، باید سه امتیاز را به دست بیاوریم. این سه امتیازهای خانگی می تواند به ما خیلی یاری کند. با تمام وجود و با انگیزه بالا دنبال انجام بازی خوب و گرفتن سه امتیاز هستیم.

سرمربی پرسپولیس درباره خبر احتمال استعفایش بعد از بازی با فولاد تاکید نمود: فردا بازی خیلی مهمی داریم. صحبت درباره این مسائل جز بر هم زدن تمرکزمان اتفاق دیگری را رقم نمی زند. اجازه بدهید فردا با تمرکز کامل بازی کنیم. فردا می گردد به این سئوال پاسخ داد.

گل محمدی در خصوص عملکرد تیم فولاد خوزستان و تدابیرش برای ضد حملات تیم نکونام گفت: وقتی توپ داریم و حمله می کنیم مهم است که نفرات عقب زمین تمرکز خوبی در انتقال به حمله حریف داشته باشند. باید باهوش و نزدیک حریف باشیم. نباید غافلگیر شویم. تیمشان در ضد حملات سرعت خوبی دارد. باید همانجا در زمینشان فشار خوبی روی توپ داشته باشیم و یا سریع برگردیم و انتقال به دفاع را نظم بدهیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا در روزهای اخیر اتفاقات مثبتی در باشگاه افتاده است؟ اظهار کرد: شب گذشته صحبت هایی با آقای درویش داشتم. امروز هم به اردوی تیم می آیند. قرار شد فردا یک پرداختی به بچه ها داشته باشند. این چند وقت زیاد صحبت شده است ولی بحث ما فقط بحث اقتصادی نیست بلکه بحث بی خیالی و بی تفاوتی است که در این هفت، هشت ماه بعد از قهرمانی فصل گذشته اتفاق افتاده است. ما دنبال حداقل ها هستیم. سه ماه است می گوییم یک زمین تمرین بدهید. نگفتیم ورزشگاه برنابئو را بدهید! یک زمین تمرین خواستیم و آن هم برای پرسپولیس و تیم است.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: توقع زیادی از مسئولان نداریم. پرداختی ها به موقع نیست ولی دیر و زود بدهند نه اینکه بعد از شش، هفت 20 درصد قرارداد بدهند. بحث تیم است. برخی ها می گویند ما پولکی هستیم. واقعا اینطور نیست. تمام زندگی خود را برای تیم گذاشته ایم. همه بچه ها مسائل کوچک و بزرگ زیادی دارند ولی همه چیزشان را گذاشته اند و با تمام وجود بازی و تمرین می نمایند. از بیرون معین نیست که مشکل داریم. دنبال این هستیم حداقل ها را برای تیم و بچه ها فراهم کنیم تا انتظاراتی که هست را برآورده کنیم. این خواسته زیادی نیست.

گل محمدی گفت: به هرکسی می گوییم دنبال زمین تمرین هستیم یا اینقدر پول داده اند و تیممان مدیرعامل ندارد باورشان نمی گردد! این اتفاقاتی که افتاده، دردناک است. فکر می نمایند با درویش زاویه داریم. اینطور نیست. درویش یک پرسپولیسی قدیمی است و همه او را می شناسیم. درویش دوست دارد به پرسپولیس یاری کند و تازه آمده است که باید شرایط کار را برایش فراهم نمایند. خودش می داند انتظارات بالا است و خیلی از مسائل را نمی دانست! وقتی در جلسات صحبت کردیم فهمید تازه چه خبر است. انتظار ما این است که هرچه زودتر این مسائل برطرف بگردد.

وی درباره برنامه هایش برای تقویت تیم در خط حمله و در نیم فصل اظهار کرد: همه تیم ها در نیم فصل یا آغاز فصل تغییراتی دارند. بر اساس نقاط ضعف و قوت نسبت به این مسائل صحبت نموده ایم و بازهم صحبت می گردد. حتما یکسری اتفاقات می افتد. دنبال یک بازیکن باشیم که در رسانه ها مطرح نمی کنیم. اسامی که مطرح می گردد حدس و حدس است و همواره هم وجود داشته است بخصوص اطراف تیم های بزرگ. روی اسامی صحبتی ندارم.

سرمربی پرسپولیس بعلاوه از صحبت در خصوص بیژن ذوالفقارنسب رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و هجمه ای که علیه او ایجاد شده است، خودداری کرد و گفت: این صحبت ها در کنفرانس خبری یک میزان... ان شاءالله خیر است.

گل محمدی در خصوص تکرار تقابل پرسپولیس و فولاد در بازی سوپرجام هم گفت: فولاد با این تیم قهرمان جام حذفی شده و کیفیت خوبی دارد. جواد نکونام تاثیرات مثبت خودش را در تیم گذاشته است. می دانیم فولاد تیم با نظمی است. بازی فردا برای ما از همه چیز مهمتر است. مهمترین بازی این فصل ما ملاقات فردا است. در خصوص بازی سوپرجام به وقتش صحبت می کنیم.

وی بعلاوه با اشاره به پتانسیل مربیان ایرانی از مدیران فدراسیون درخواست کرد این مربیان را برای دوره های آموزشی نه به اروپا بلکه حداقل به کشورهایی چون ژاپن و کره جنوبی اعزام کند. وی گفت: هیچ کاری برای مربیان جوان انجام نمی دهیم. هر مربی به هرجا می رسد به خاطر توانایی خودش فردی خودش است وگرنه هیچ برنامه ریزی برای اینکه در فوتبال رشد نمایند و استعدادشان را نشان بدهند، وجود ندارد.

سرمربی پرسپولیس بعلاوه درباره تساوی تیم ملی فوتبال بانوان ایران برابر هند در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: امتیاز خیلی مهمی گرفتند. به خانم ایراندوست، همکارانش و بازیکنان تیم ملی تبریک می گویم. چشم به راه این هستیم نتایج خوبی بگیرند و برایشان آرزوی موفقیت می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "با مدیرعامل پرسپولیس زاویه ندارم، زمین تمرین خواستیم نه برنابئو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با مدیرعامل پرسپولیس زاویه ندارم، زمین تمرین خواستیم نه برنابئو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید