سرپرست ماشین سازی از بیمارستان مرخص شد

به گزارش وبلاگ داریوش، پزشک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز توضیحاتی را در خصوص شرایط سرپرست این تیم ارائه کرد.

سرپرست ماشین سازی از بیمارستان مرخص شد

به گزارش وبلاگ داریوش و به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، سید محمد علوی مدیر تیم ماشین سازی تبریز در جریان دیدار تراکتور - ماشین راهی بیمارستان شده بود که همین موضوع نگرانی را در بین فوتبال دوستان تبریزی به همراه داشت اما خوشبختانه حال عمومی پیشکسوت ماشین سازی خوب است و او از بیمارستان مرخص شد.

مسعود عباس زاده پزشک تیم ماشین سازی در این خصوص گفت: بعد از اتفاق تلخ رخ داده در جریان دیدار روز گذشته و حضور به موقع اورژانس باعث شد تا بتوانیم شرایط آقای علوی با تمهیدات پزشکی متعادل کنیم که جا دارد از خدمات و امکانات اورژانس حاضر در محل بازی تشکر و قدردانی کنیم.

پزشک ماشین سازی ادامه داد: دیشب آقای علوی به بیمارستان شهید مدنی انتقال داده شد و با اقدامات پزشکی به موقع احتمال وقوع هر خطری را رفع کردیم و بعد از آزمایشات لازم و 10 ساعت تحت نظر بودن شرایط عمومی ایشان به حالت عادی تثبیت شد و پزشکان متخصص نیز دستور به ترخیص ایشان دادند و هیچ جای نگرانی نیست و امیدواریم هر چه زودتر آقای علوی به تمرینات برگردند.

باشگاه ماشین سازی از تمامی هواداران، پیشکسوتان و اصحاب رسانه که طی ساعات اخیر پیگیر حال سرپرست این باشگاه بودند، کمال تشکر و قدردانی را دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرپرست ماشین سازی از بیمارستان مرخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست ماشین سازی از بیمارستان مرخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید