حمله تند جواد خیابانی به ساپینتو

به گزارش وبلاگ داریوش، جواد خیابانی گزارشگر و مجری فوتبال با اشاره به اتفاقات روز گذشته در دربی و قهرمانی پرسپولیس گفت: درست است در ورزشمان شاهد بحران هستیم تا اتحاد ولی این از ابتدای بازی های دربی همینطور بوده است. از همان اولین بازی های اول استقلال و پرسپولیس شده است که یک مسابقه نیمه تمام بماند و شده که یک دروازه بان سیلی به گوش داور بزند.

حمله تند جواد خیابانی به ساپینتو

وی اضافه نمود: خیلی از دربی ها به جنجال بدتری از جنجال بازی دیروز کشیده است. در دربی مصر یا منچستر و یا دربی میلان این اتفاقات هست. این طور نیست که فکر کنیم چقدر بد شد که دیروز در دربی تهران دعوا شد. این در تمام دربی ها و همه بازی ها وجود دارد.

این گزارشگر تلویزیون سپس با انتقاد از رفتارهای ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال و پرتاب بطری به سمت تماشاگران تاکید نمود: مربیان خارجی زیادی در استقلال بوده اند. وقتی بازی ها در امجدیه برگزار می شد، تماشاگران تاج برای حمایت از تیم مقابل پرسپولیس به استادیوم می رفتند و وقتی تاج بازی داشت، تماشاگران پرسپولیس به حمایت از تیم مقابل می پرداختند. جنجال می کردند و دعوا هم می شد.

خیابانی گفت: با این حال چنین رفتارهایی را نه از استانکو دیدیم نه از راجرز نه از برانکو و رایکوف. ندیدیم این طور رفتار نمایند

منبع: فرارو

به "حمله تند جواد خیابانی به ساپینتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند جواد خیابانی به ساپینتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید