یک استقلال دیگر علیه استقلال! ، دردسر نو آبی ها برای حضور در آسیا

به گزارش وبلاگ داریوش، در حالیکه مالکیت باشگاه استقلال را در اختیار وزارت اقتصاد قرار داده اند اما امروز اعلام شد این وزارتخانه صاحب صدرصد یک باشگاه دیگر هم است.

یک استقلال دیگر علیه استقلال! ، دردسر نو آبی ها برای حضور در آسیا

به گزارش وبلاگ داریوش آنلاین، یکی از راهکارها برای برطرف مشکل مالکیت مشترک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس این بود که باشگاه استقلال در اختیار وزارت اقتصاد و دارایی و باشگاه پرسپولیس در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار بگیرد تا به این ترتیب یکی از بزرگ ترین مسائل این دو باشگاه برای دریافت مجوز حرفه ای برطرف گردد. این در حالی است که امروز کیوان بابادی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان بیان کرد استقلال خوزستان یک تیم صدرصد دولتی است که تمامی سهامش در اختیار وزارت اقتصاد است و اگر قرار بر تیمداری باشد حتما این تیم نباید در تهران حضور داشته باشد!

همین سخنان مدیرعامل باشگاه خوزستانی نشان می دهد که دردسری تازه برای سرخابی ها در راه داشتن مالک مستقل در راه است. بخصوص اینکه امروز عصر و بعد از مسابقات هفته سی و چهارم لیگ یک محتمل است که باشگاه استقلال خوزستان به لیگ برتر صعود کند. آبی پوشان در صورت برد در بازی خانگی امشب مقابل آرمان گهر لیگ فزونی خواهند شد و در آنصورت دیگر یک وزارتخانه نمی تواند دوتیم در لیگ برتر داشته باشد و آن هم دو تیم استقلال و استقلال خوزستان! البته گفته می گردد مسائل استقلال برای کسب مجوز حرفه ای به جز مالکیت مشترک، شامل مواردی دیگر هم می گردد.

مالک باشگاه استقلال خوزستان بانک ملی است که صدرصد سهام این باشگاه متعلق به وزارت اقتصاد است.

به گزارش فارس، پیش از این اعلام شده بود که باشگاه پرسپولیس در اختیار وزارت ورزش و جوانان است و باشگاه استقلال به وزارت اقتصاد واگذار شده است، هر چند در سایت کدال، همچنان وزارت ورزش و جوانان مالک مشترک این دو باشگاه است.

منبع: همشهری آنلاین

به "یک استقلال دیگر علیه استقلال! ، دردسر نو آبی ها برای حضور در آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک استقلال دیگر علیه استقلال! ، دردسر نو آبی ها برای حضور در آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید