بهانه های دربی از شیوه تیمی جلوتر افتاد، مربیان دنبال هیاهو بودند

به گزارش وبلاگ داریوش، ناصر ابراهیمی در تبادل نظر با خبرنگاران، با اشاره به تساوی بدون گل استقلال و پرسپولیس در دربی 97 مرکز گفت: متأسفانه کیفیت فنی مطلوبی را از دو تیم شاهد نبودیم. تعداد پاس های تأثیرگذار در زمین مسابقه کم بود. نحوه ارسال توپ به خط حمله در هر دو تیم ایراد داشت. این موضوع نشان دهنده ضعف خط میانی است.

بهانه های دربی از شیوه تیمی جلوتر افتاد، مربیان دنبال هیاهو بودند

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اضافه نمود: یکی از بی محتواترین و بی برنامه ترین بازی های استقلال و پرسپولیس را دیدن کردیم. هیچ یک از دو تیم برنامه ای نداشتند. تعیین هم بود که از این تساوی شادمان هستند. حاشیه های بازی بیشتر از تأثیرات فنی اش بود.

ابراهیمی درباره تأثیر دعواهای لفظی مصطفی آجورلو و مجید صدری مدیران دو باشگاه در دربی، اضافه نمود: دعواهای مدیریتی به این ملاقات حساسیت بی فایده داده بود. اینکه حساسیت در این بازی فوق العاده است شکی نیست اما دلیلی نمی گردد هیچ برنامه ای وجود نداشته باشد. تعجب می کنم چرا مدیران دو تیم به جای از بین بردن فضای منفی، خودشان هم مجذوب فضای مزخرف مجازی شدند. از آقایان سیاسی بعید است حرف از دخالت سیاست در قهرمانی های پرسپولیس بزنند. مگر می گردد موفقیت های کسی را نادیده گرفت و گفت صرفاً نفوذهای سیاسی جام آورده است؟ خود این آقا هم سیاستمدار است و برای خودش هم زدن چنین حرف هایی برای فوتبال ایران بد است!

دربی 97

وی با اشاره به آمار صفر شوت به سمت دروازه، تاکید نمود: مهاجمان دو تیم کاملاً ابتدایی بازی کردند. فقط دوست داشتند با داور بحث نمایند و انگار برایشان مهم بود دوربین تلویزیون آنها را نشان می دهد.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره رفتار نیمکت نشینان استقلال و پرسپولیس گفت: من پنجاه سال مربی بودم و خیلی کم کارت گرفتم اما نمی دانم چرا مربیان استقلال و پرسپولیس دوست داشتند هیاهوی بیشتری نسبت به بازیکن داشته باشند.

او ادامه داد: رفتار اعضای دو تیم غیر حرفه ای بود. متأسفانه از ابعاد فنی و اخلاقی هیچ چیزی ندیدیم.

ابراهیمی در خاتمه اعلام کرد: فوتبال غیر حرفه ای داریم و رقابت بین تیم های بدون تاکتیک است. قهرمانی هم بین خودشان است و برای موفقیت در بازی های بین المللی واقعاً احتیاج به کار اساسی داریم. واقعاً هیچکدام از بازیکنان دیروز در حد تیم ملی نبودند. وحید امیری که همواره حرفه ای بود هم در بازی دیروز هیچ کاری نکرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بهانه های دربی از شیوه تیمی جلوتر افتاد، مربیان دنبال هیاهو بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهانه های دربی از شیوه تیمی جلوتر افتاد، مربیان دنبال هیاهو بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید