آمریکایی ها مدعی حرکات ناامن از سوی شناورهای نظامی ایرانی شدند

به گزارش وبلاگ داریوش، سازمان تروریستی سنتکام مدعی شده که یازده فروند شناور نظامی ایران به کشتی های نظامی آمریکایی نزدیک شده اند و برای آنها ایجاد مزاحمت کرده اند.

آمریکایی ها مدعی حرکات ناامن از سوی شناورهای نظامی ایرانی شدند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ داریوش، واشنگتن مدعی ست شناورهای نظامی ایران در نزدیکی تعدادی از شناورهای آمریکایی دست به حرکات ناامن زده اند.

سازمان تروریستی سنتکام بامداد پنجشنبه به وقت تهران در بیانیه ای مدعی شده است که یازده شناور نظامی ایرانی با نزدیک شدن به 6 کشتی جنگی آمریکایی برای آنها مزاحمت ایجاد کرده اند.

آمریکایی ها مدعی شده اند که بارها به شناورهای ایرانی اخطار داده اند و شناورهای ایرانی بعد از حدود یکساعت به این تماس ها پاسخ داده و دور شده اند.

سنتکام در بیانیه خود برای خلیج فارس از نام مجعول استفاده کرده و محل حادثه را شمال خلیج فارس عنوان کرده است. در این بیانیه ادعا شده که شناورهای ایرانی در یک مورد تا فاصله ده یاردی کشتی های آمریکایی پیش رفته اند.

آمریکایی ها مدعی هستند که کشتی هایشان در حال عملیات مشترک با بالگردهای آپاچی آمریکایی در آب های بین المللی خلیج فارس بوده اند. همچنین ادعا شده که شناورهای ایرانی از نزدیکی دماغه و انتهای کشتی های آمریکایی عبور کرده اند.

تصویر تزیینی خبر یکی از تصاویری است که سنتکام از این مواجهه ادعایی منتشر کرده است.

نظامیان تروریست آمریکایی درحالی شناورهای ایرانی را به تحرکات خطرناک متهم می کنند که بارها در ماه های گذشته دست به اقداماتی زده اند که در تعارض با قوانین بین المللی بوده است. روز پنجشنبه 30 خرداد 1398، یک فروند پهپاد جاسوسی متعلق به تروریست های نیروی دریایی منطقه سنتکام ارتش آمریکا در پی تجاوز به حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران در مقابل کوه مبارک استان هرمزگان، هدف آتش پدافند نیروی هوافضای سپاه قرار گرفت و سرنگون شد.

چندی قبل نیز یک فروند جنگنده اف - 18 نیروی دریایی تروریستی آمریکا در حال نزدیک شدن به حریم هوایی ایران بود که با اخطار پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مجبور به تغییر جهت شد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "آمریکایی ها مدعی حرکات ناامن از سوی شناورهای نظامی ایرانی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها مدعی حرکات ناامن از سوی شناورهای نظامی ایرانی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید