یک استقلالی به بیرانوند تضمین داد ، انتقال جنجالی با پیشنهاد نجومی و شبانه!

به گزارش وبلاگ داریوش، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس درحالی با پیشنهادی از سوی استقلال روبه رو شده که یک طرفدار متمول آبی ها حاضر شده بخشی از دستمزد بیرانوند را بپردازد.

یک استقلالی به بیرانوند تضمین داد ، انتقال جنجالی با پیشنهاد نجومی و شبانه!

به گزارش وبلاگ داریوش آنلاین، در هفته های اخیر که علیرضا بیرانوند مشکلاتی را با مدیران باشگاه پرسپولیس داشت و این موضوعات عملا حل نشد، مدیران باشگاه استقلال به بیرانوند یک پیشنهاد نجومی دادند تا او را به خدمت بگیرند. نکته جالب در این میان این است که عصر روز شنبه بعد از جلسه درویش و بیرانوند، باشگاه پرسپولیس رسما بیان کرد او در تمرینات این تیم حاضر خواهد شد اما بیرانوند که همچنان پرونده مشکلاتش با پرسپولیس را باز می دید، بعد از جلسه با درویش به ملاقات حجت کریمی رفت و مذاکرات جدی برای پیوستن به استقلال انجام داد.

دیروز در این زمینه ایسنا در خبری اختصاصی پرده از پیشنهاد 95 میلیارد تومانی استقلال به بیرانوند برداشت اما رقم سنگین این پیشنهاد به حدی بود که تردیدهایی درباره نحوه پرداخت آن از سوی باشگاه استقلال عنوان نمود.

حالا پیگیری های در این زمینه نشان می دهد، یک طرفدار متمول استقلالی که رابطه خوبی هم با بیرانوند دارد، از هفته ها قبل پیشنهاد پیوستن این دروازه بان به استقلال را عنوان نمود و حتی دیشب (یک شنبه) هم جلسه ای با بیرانوند برگزار نموده تا خیال او درباره نحوه پرداخت پیشنهاد مالی استقلال راحت کند.

صبح امروز بیرانوند قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرد و موضوع پیوستن او به استقلال وارد راه جدی تری شده است. حالا باید دید واکنش باشگاه پرسپولیس به موضوع چیست.

منبع: همشهری آنلاین

به "یک استقلالی به بیرانوند تضمین داد ، انتقال جنجالی با پیشنهاد نجومی و شبانه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک استقلالی به بیرانوند تضمین داد ، انتقال جنجالی با پیشنهاد نجومی و شبانه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید