هادی طباطبایی: چرا صادقانه به طرفدار نگفتند محروم شده ایم؟، با انتخاب هایشان باشگاه استقلال را کوچک نموده اند

به گزارش وبلاگ داریوش، بعد از پستی که باشگاه استقلال منتشر کرد، هواداران استقلال کامنت هایی را زیر آن منتشر کردند و تأیید کردند که مسؤولان باشگاه صداقت ندارند. مهمترین اصل در مربیگری و حرفه فوتبال صداقت است. در مدیریت هم شرایط همین گونه است و باشگاه باید با پیشکسوتان و هوادارانش صادقانه رفتار کند.

هادی طباطبایی: چرا صادقانه به طرفدار نگفتند محروم شده ایم؟، با انتخاب هایشان باشگاه استقلال را کوچک نموده اند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاه از 3 پنجره محروم شده و این اتفاق به خاطر ندانم کاری مدیریت قبل اتفاق افتاده، اما این که چرا مدیرعامل باشگاه می گوید محروم نشده ایم، جای سؤال دارد.

طباطبایی: چرا صادقانه به طرفدار نگفتند محروم شده ایم؟/با انتخاب هایشان باشگاه استقلال را کوچک نموده اند

هادی طباطبایی در گفت وگو با فارس، در خصوص محرومیت تیم استقلال از سه پنجره نقل و انتقالاتی و این که مدیرعامل این باشگاه قبل از انتشار سند محرومیت چنین موضوعی را قبول نداشت و بعد از منتشر شدن آن گفت این محرومیت برای 10 روز دیگر است، گفت: یک روز به استراماچونی گفتم مسؤولان باشگاه صداقت ندارند و خطاب به او گفتم اگر هر کاری و کمکی داشتید می توانم برای شما انجام بدهم، اما بعد از این اظهارنظر من باشگاه علیه ما هجمه وارد کرد و مدعی شدند ما به دنبال منافع هستیم.

وی اضافه کرد: بعد از پستی که باشگاه استقلال منتشر کرد، طرفداران استقلال کامنت هایی را زیر آن منتشر کردند و تأیید کردند که مسؤولان باشگاه صداقت ندارند. مهمترین اصل در مربیگری و حرفه فوتبال صداقت است. در مدیریت هم شرایط همین گونه است و باشگاه باید با پیشکسوتان و طرفدارانش صادقانه رفتار کند.

دروازه بان سابق تیم ملی و استقلال تأکید کرد: استقلال محروم شده و این یک واقعیت است.این اتفاق به خاطر ندانم کاری مدیریت قبل اتفاق افتاده، اما این که چرا مدیرعامل باشگاه می گوید محروم نشده، جای سؤال دارد. مدیریت باشگاه در این زمینه به طرفداران راست نگفت و فقط شانس آوردند که قانون تغییر نموده است.

وی توضیح داد: با قانون قدیم وقتی باشگاهی محروم می شد، حتی اگر پول را هم پرداخت می کرد پنجره نقل و انتقالاتی اش تا خاتمه تاریخ اعلام شده باز نمی شد. اما الان با قانون جدید هر زمان که پول پرداخت گردد محرومیت همان روز لغو خواهد شد. در واقع این لطفی بود که قانون جدید به باشگاه های ما انجام داده و واقعیت امر این است که استقلال محروم شده است.

طباطبایی اظهار داشت: به خاطر مدیریت غلط گذشته بدهی روی بدهی آمده و دوباره پول ها در حال پیشخور شدن است. ای کاش دو سه سال قبل صدای من را می شنیدند و به حرف هایی که در خصوص مدیریت استقلال و عدم صداقت در آن مطرح می کردم توجه می کردند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که آیا به این مدیریت خوش بین است یا خیر، گفت: واقعیت این است که خیلی خوش بین نیستم. متأسفانه انتخاب هایی که اجرا شده باشگاه عظیمی مثل استقلال را کوچک نموده و به نظر من به دنبال این هستند که بیشتر آدم ها را در استقلال عظیم نمایند. این انتخاب ها بیشتر جنبه رزومه درست کردن برای بعضی افراد را می دهد و معین نیست این نفراتی که در باشگاه مشغول به کار شده اند از کجا آمده اند.

طباطبایی اضافه کرد: رزومه فوتبالی آنها چیست و نمی دانم آیا در آنجا هر کس به دنبال رفقای خودش است یا خیر، یادم هست در یک برنامه تلویزیونی از مسؤولان مربوطه خواستم که برای استقلال یک تصمیم استقلالی بگیرند. اما آیا این تصمیم استقلالی بود؟ فردی که تا چند وقت پیش برای پرسپولیس پست می گذاشت، مدیر عامل باشگاه استقلال شده و حالا ادعای استقلالی بودن هم دارد.

وی ادامه داد: متأسفانه شرایط به شکل گذشته ادامه دار است و مدام به فکر این هستند که طرفداران را ساکت نمایند. یک مدت همه چیز خنثی می گردد ولی دوباره چند وقت دیگر طرفداران متوجه می شوند چه بلایی سر استقلال می آورند. در این چند وقت مرتب از مدیران استقلال می شنوم که بدهی ها را پرداخت نموده اند و کارهای عظیمی انجام داده اند، سؤال من این است که یک مدیر وظیفه اش چیست؟ مدیرعامل باید همین کارها را انجام بدهد.

این پیشکسوت خاطر نشان کرد: این که یک مدیر مرتب ادعا کند بدهی پرداخت نموده، آیا حرف درستی است؟ سؤال بعد این است که این بدهی ها از کجا پرداخت می گردد؟ فردا، پس فردا معین می گردد این بدهی ها چگونه پرداخت شده و دوباره استقلال وارد چه چالش هایی خواهد شد. فقط این را بگویم در این سال ها مدیریت مُسکن وار را شاهد بوده ایم و فقط مثل یک دارو مسکنی به باشگاه تزریق می گردد و چند وقت دیگر دوباره بحران ها شروع خواهد شد.

منبع: عصر ایران

به "هادی طباطبایی: چرا صادقانه به طرفدار نگفتند محروم شده ایم؟، با انتخاب هایشان باشگاه استقلال را کوچک نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی طباطبایی: چرا صادقانه به طرفدار نگفتند محروم شده ایم؟، با انتخاب هایشان باشگاه استقلال را کوچک نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید