فرشاد فرجی در آستانه جدایی از پرسپولیس

به گزارش وبلاگ داریوش، اسفندماه سال 1399 فرشاد فرجی با قراردادی دو سال و نیمه به جمع سرخپوشان ملحق شد. این مدافع، فوتبال خود را در رده پایه از تیم اول مازندران، نساجی شروع کرد و بعد از حضور در تیم های راه آهن، صنعت نفت آبادان، سایپا، خونه به خونه، نساجی مازندران و پدیده مشهد، پیراهن پرسپولیس را به تن کرد.

فرشاد فرجی در آستانه جدایی از پرسپولیس

نیم فصل زمستانی لیگ بیستم یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به علت کمبود مدافع در پی جذب فرجی بود و قبل از او هم گزینه های دیگری را زیر نظر داشت که مقدمات حضور آن ها در پرسپولیس فراهم نشد، اما در نهایت فرجی این شانس را پیدا کرد که با دریافت رضایتنامه از هفته هجدهم لیگ برای پرسپولیس بازی کند. خرید فرجی خیال گل محمدی را بابت نیمکت پرسپولیس و ذخیره های سیدجلال و کنعانی زادگان راحت کرد، اما این یک طرف ماجرا بود.

مهدی رحمتی سرمربی سابق پدیده مشهد که در تیمش با کمبود بازیکن روبه رو و مسائل عدیده مالی و مالکیتی را پشت سر گذاشته بود، به شدت با جدایی فرجی و سایر بازیکنان شهرخودرو مخالفت کرد. بر همین اساس این باشگاه سنگ بزرگی پیش پای مدافع مازندرانی خود گذاشت؛ 2 میلیارد تومان نقد! فرشاد فرجی نیز با فروش آپارتمان مسکونی خودش 2 میلیارد تومان درخواستی باشگاه شهرخودرو را تأمین کرد.

فرجی در فصول گذشته بازیکن نسبتا فیکس پرسپولیس بود و در سه هفته ابتدایی لیگ بیست و دوم نیز زوج گئورگی گولسیانی در مرکز خط دفاع بود. در سه هفته ابتدایی نیز از قضا پرسپولیس گلی دریافت نکرد، اما پس از حل مشکل مرتضی پورعلی گنجی با باشگاه چینی سابق خودش، یحیی گل محمدی این مدافع با تجربه و ملی پوش را در ترکیب اصلی جانشین فرشاد فرجی کرد. فرجی هم به یک نیمکت نشین تبدیل شد که گاهی در دقایق آخر برای کنترل بازی به میدان می رود و...

حالا شنیده می گردد این مدافع مازندرانی بار دیگر با یک پیشنهاد وسوسه انگیز از سوی یک تیم صنعتی روبرو شده است. پیشنهادی که در صورت ادامه این شرایط می تواند با پاسخ مثبت فرشاد فرجی روبه رو گردد.

البته تنها در یک صورت ممکن است فرشاد فرجی در خاتمه مدت قراردادش با پرسپولیس از این تیم جدا نشده و تمدید کند. آن هم در صورتی که مرتضی پورعلی گنجی از پرسپولیس برود!

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "فرشاد فرجی در آستانه جدایی از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرشاد فرجی در آستانه جدایی از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید