شکست استقلال برابر تیم ملی دانشجویان با قاتل آشنا!

به گزارش وبلاگ داریوش، تیم فوتبال استقلال در آخرین بازی تدارکاتی خود قبل از آغاز لیگ برتر از تیم ملی دانشجویان مغلوب شد.

شکست استقلال برابر تیم ملی دانشجویان با قاتل آشنا!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ داریوش، تیم فوتبال استقلال که آخرین ملاقات تدارکاتی خود را در قبل از آغاز لیگ برتر پشت سر می گذاشت، امروز با ترکیب سید حسین حسینی، عارف آقاسی، محمد حسین مرادمند، محمد دانشگر، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، سبحان خاقانی، وریا غفوری، آرمان رمضانی و امین قاسمی نژاد وارد زمین شد اما در طول بازی رشید مظاهری، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، زبیر نیک نفس، ارسلان مطهری، فردین رابط، سعید مهری، محمد جواد به آفرین، بابک مرادی، محمدرضا آزادی و رضا آذری هم فرصت بازی کردن پیدا کردند.

تک گل این بازی را محمد اوسانی در دقیقه 90 برای تیم ملی دانشجویان به ثمر رساند، بازیکنی که اگرچه مدتی است از سطح اول فوتبال دور شده است اما مثل قدیم در گلزنی به استقلال پیروز بود. او پیش از این هم در یک بازی در ترکیب تیم ملی دانشجویان پیروز شده بود برابر استقلال هت تریک کند.

در این بین رسانه رسمی باشگاه استقلال از انتشار گزارش لحظه به لحظه بازی خودداری کرد اما مدعی شد این تیم موقعیت های زیادی از دست داده است و حتی ضربات محمدرضا آزادی و ارسلان مطهری هم به تیر دروازه برخورد نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شکست استقلال برابر تیم ملی دانشجویان با قاتل آشنا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست استقلال برابر تیم ملی دانشجویان با قاتل آشنا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید