سفرهای نوروزی از مرکز به سایر استانها افزایش 40 درصدی داشته است

به گزارش وبلاگ داریوش، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به آمادگی راهداری برای ارائه خدمات به مسافران گفت: سفرهای نوروزی از مرکز به سایر استان ها سال جاری افزایش 40 درصدی داشته است.

سفرهای نوروزی از مرکز به سایر استانها افزایش 40 درصدی داشته است

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ داریوش، حیدر نوروزی در مورد شرایط راه ها و محورهای مواصلاتی استان تهران و سفرهای نوروزی گفت: از 23 اسفندماه 1400 سفرهای نوروزی با حجم بسیار زیادی از مسافران از تهران به سمت استان های شمالی و جنوبی آغاز شد.

نوروزی با اشاره به اینکه بیشترین بار مسافران و ترافیک های سنگین را در محورهای تهران، هراز و فیروزکوه برای استان های شمالی و جهتهای تهران، ساوه و قم برای استان های جنوبی و تهران -کرج را نیز برای استان های غربی را داشته ایم گفت: با مدیریت و همکاری خوب راهداری و پلیس راه مسئله ای در این محورها نداشتیم.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران عنوان داشت: موج اول سفرهای نوروزی را از تاریخ 23 اسفند تا دوم فروردین ماه در جهت رفت به استان ها داشته ایم.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون موج اول سفرهای نوروزی انتها یافته است اضافه نمود: همکاران ما در راهداری ها برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی جهت آغاز سفرهای هفته دوم تعطیلات آمادگی کامل دارند.

نوروزی در ادامه در مورد ترافیک و محدودیت های اعمال شده عنوان داشت: تمام سعی راهداری بر این بود که حداقل محدودیت ها در راه ها اعمال گردد.

وی با اشاره به حضور پررنگ راهداری و پلیس راه در راه های استان تهران بیان داشت: این همکاری سبب شد سفرهای خوبی برای مردم و مسافران در محورهای شمالی و جنوبی رقم بخورد و طی امسال مقدار خروجی ها از مرکز افزایش 40 درصدی داشته است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: از همه مسافران می خواهیم توجه ویژه به قوانین هدایت و رانندگی داشته باشند و به توصیه همکاران در راهداری دقت نمایند و سعی نمایند در مناطقی که برفی و بارانی است نکات ایمنی رانندگی و راه ها را رعایت نمایند.

مهر

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سفرهای نوروزی از مرکز به سایر استانها افزایش 40 درصدی داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفرهای نوروزی از مرکز به سایر استانها افزایش 40 درصدی داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید