ستاره مورد علاقه یحیی با پاس گل برگشت

به گزارش وبلاگ داریوش، یحیی گل محمدی علاقه زیادی به احسان پهلوان دارد و این بازیکن تکنیکی جزو شاگردان محبوب سرمربی پرسپولیس محسوب می گردد. احسان قبل از آغاز لیگ بیستم به پرسپولیس آمد و خیلی زود به ترکیب اصلی این تیم رسید، با این حال در این فصل اکثرا نیمکت نشین شد و از شرایط آرمانی به دور بود.

ستاره مورد علاقه یحیی با پاس گل برگشت

پهلوان که مدتی هم مصدوم بود، در بازی مقابل فجر به عنوان بازیکن جانشین به زمین آمد و نمایش خیلی خوبی داشت. اما اوج کار پهلوان مقابل تیم سابقش بود و این بازیکن یکی از برترین بازی هایش را برای پرسپولیس انجام داد.

پرسپولیس درحالی پیروز شد با 3 گل ذوب آهن را در اصفهان شکست دهد و به مرحله بعدی جام حذفی صعود کند که پهلوان در این بازی جانشین مهدی شیری در ترکیب اصلی شد. احسان در این بازی بار ها مدافعان ذوب آهن را از پیش رو برداشت و برای تیمش فرصت گلزنی ایجاد کرد. در نیمه دوم هم پهلوان بعد از چندبار سر توپ زدن و دریبل مدافعان ذوب آهن، با یک ارسال دیدنی زمینه ساز گل دوم پرسپولیس شد و به مهدی عبدی پاس گل داد. نمایش بسیار خوب پهلوان در این دو بازی اخیر نشان می دهد این بازیکن به روز های خوبش برگشته و یحیی گل محمدی هم می تواند در بازی های آینده بیشتر روی این بازیکن حساب باز کند.

منبع: فرارو

به "ستاره مورد علاقه یحیی با پاس گل برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره مورد علاقه یحیی با پاس گل برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید