راه اندازی سامانه ویژه آموزش مهارت محور برای برطرف بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه

به گزارش وبلاگ داریوش، به همت موسسه دانش بنیان برکت و مشارکت اقتصادی بنیاد برکت، با هدف توسعه آموزش های تخصصی مهارت محور در سطح کشور و یاری به برطرف شدن مشکل بیکاری در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی، سامانه آموزشی اجوکمپ شروع به کار کرد.

راه اندازی سامانه ویژه آموزش مهارت محور برای برطرف بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ داریوش، به همت موسسه دانش بنیان برکت و مشارکت اقتصادی بنیاد برکت، با هدف توسعه آموزش های تخصصی مهارت محور در سطح کشور و یاری به برطرف شدن مشکل بیکاری در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی، سامانه آموزشی اجوکمپ شروع به کار کرد.

براساس این گزارش اجوکمپ به عنوان یک پلتفرم دو سویه، امکان بهره مندی فارغ التحصیلان دانشگاهی از برگزاری دوره های آموزشی مهارت محور باکیفیت و کاربردی در سطح کشور را در قالب ارائه تسهیلات قرض الحسنه با دوره بازپرداخت مناسب فراهم می کند.

بعلاوه پشتیبانی لازم جهت تسهیل اشتغال فارغ التحصیلان این دوره ها، با همکاری عوامل آموزشی نیز به عمل خواهد آمد.

این سامانه با همکاری برترین سازمان ها و موسسات فعال در حوزه آموزش در سراسر کشور، دوره های آموزشی تخصصی دارای بازار کار مناسب را برگزار میکند تا افراد مستعد و جویای کار در حوزه های تخصصی مربوطه از جمله فارغ التحصیلان دانشگاهی یا دانشجویان دارای سابقه کار بتوانند مهارت های مورد احتیاج برای ورود به بازار کار را کسب کنند.

در پایان آمده است: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به سایت این سامانه به آدرس educamp.ir مراجعه کنند

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "راه اندازی سامانه ویژه آموزش مهارت محور برای برطرف بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه ویژه آموزش مهارت محور برای برطرف بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید