ملاقات مسئولان فدراسیون ووشو با سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش

به گزارش وبلاگ داریوش، سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که درخشش بانوان در رشته های ووشو و کوراش در میادین بین المللی تداوم داشته باشد.

ملاقات مسئولان فدراسیون ووشو با سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش

به گزارش وبلاگ داریوش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، مسئولان فدراسیون ووشو با حضور در ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان، با مریم کاظمی پور سرپرست معاونت توسعه امور ورزش بانوان ملاقات و گفت وگو کردند.

در این ملاقات که امیر صدیقی رئیس، زهرا ناطقی نایب رئیس بانوان و قاسم بختیاریان سرپرست دبیرکلی فدراسیون حضور داشتند، توضیحاتی پیرامون توسعه ورزش بانوان در ووشو، برنامه های مرتبط با حوزه قهرمانی در این رشته و سهم بانوان در رشد بیش از پیش ووشو و کوراش به کاظمی پور ارائه شد.

سرپرست معاونت توسعه امور ورزش بانوان وزارت ورزش با ابراز خوشحالی از شرایط رشته های ووشو و کوراش در بخش بانوان و فرایند آماده سازی تیم های ملی برای حضور در بازی های آسیایی 2022، ووشو را یک رشته پیروز دانست و حضور بانوان را در آن پررنگ عنوان و ابراز امیدواری کرد تا دختران کوراش کار هم با برنامه ریزی منسجمی که به وسیله فدراسیون انجام شده است روی سکو قرار بگیرند.

کاظمی پور بعلاوه ابراز امیدواری کرد که ورزش ایران بیشتر از گذشته شاهد درخشش بانوان ووشوکار در میادین پیش رو باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ملاقات مسئولان فدراسیون ووشو با سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات مسئولان فدراسیون ووشو با سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید