دعوت گروههای افراطی آمریکا از اعضای خود برای انتقال ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ داریوش به نقل از اسپوتنیک، دفتر دایره تحقیقات فدرال آمریکا (FBI) در شهر نیویورک اطلاعاتی را گردآوری کرده که نشان می دهد اعضای گروههای افراطی یکدیگر را، در صورت ابتلا به کرونا، به شیوع این ویروس از طریق ترشحات بدنی و تماس فردی تشویق می کنند.

دعوت گروههای افراطی آمریکا از اعضای خود برای انتقال ویروس کرونا

در بخشی از این گزارش آمده است که طرفداران برتری نژاد سفید نیز اعضای خود را به انتقال و سرایت ویروس کرونا کووید- 19 به مأموران پلیس و افراد یهودی تشویق می کنند.

طبق اخطاریه اف بی آی، که روز پنج شنبه منتشر شد، به دفاتر پلیس محلی اطلاع داده شد که گروههای طرفدار برتری نژاد سفید پیروان خود را به انتقال این ویروس به نیروهای پلیس از طریق اسپری تشویق می کنند. این افراط گرایان نژادپرست همچنین اعضای خود را ترغیب می کنند که با رفتن به هر مکانی که محل اجتماع یهودیان است، از جمله بازارها، دفاتر سیاسی، کسب و کارها و عبادتگاهها این گروه از افراد را به ویروس کرونا آلوده کنند.

هرچند که اف بی آی از اظهارنظر آشکار در خصوص این اخطاریه خودداری کرده است، این نهاد اطلاعاتی در آمریکا روز دوشنبه با ارسال بیانیه ای برای پایگاه خبری دِ هیل گفت که دفاتر میدانی اف بی ای طبق روال معمول اطلاعات را در اختیار شرکای محلی مجری قانون قرار می دهند تا به آنها در حراست از جوامع تحت خدمت خود کمک کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دعوت گروههای افراطی آمریکا از اعضای خود برای انتقال ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت گروههای افراطی آمریکا از اعضای خود برای انتقال ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید