دشان: واران برای ملاقات با دانمارک آماده است

به گزارش وبلاگ داریوش، مدافع منچستریونایتد در بازی اول تیم فرانسه در گروه D مقابل استرالیا که به برد پر گل 4 بر یک برای هم تیمی هایش انجامید حضور نداشت اما دیدیه دشان، سرمربی تیم فوتبال فرانسه گفت که او قبل از آن مسابقه آمادگی بازی کردن را داشت و می تواند در بازی روز شنبه مقابل دانمارک در ورزشگاه 974 به میدان برود.

دشان: واران برای ملاقات با دانمارک آماده است

دشان، سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه به وبلاگ داریوش گفت: او برای بازی نخست آماده بود، می توانست در آن بازی کند و روی فرم بود. ما درباره این موضوع با او بحث کردیم.

دشان در نشستی خبری تاکید نمود: واران برای بازی اول ما آماده بود و برای بازی دوم ما در مرحله گروهی هم آماده است. او برای بازی اول آماده بود و برای بازی دوم آماده است، ما باید در این مورد تصمیم بگیریم اما مساله اصلی این است که او آماده و روی فرم است.

آمادگی واران برای بازی روز شنبه می تواند پتانسیل تیم دشان را که تعدادی از بازیکنان کلیدی خود را قبل و در طول جام جهانی قطر از دست داده، بالا ببرد.

تیم ملی فرانسه بدون بازیکنان مهمی همانند پل پوگبا، انگولو کانته - ستارگان تیم در زمان قهرمانی در جام جهانی 2018 - بعلاوه و پرسنل کیمپمبه به قطر اعزام شد. سپس شوک بعدی به این تیم وارد شد و کریم بنزما و لوکاس هرناندز به علت مصدومیت مجبور به ترک قطر شدند. با این حال، فرانسه در بازی افتتاحیه خود در قطر عملکردی قوی به نمایش گذاشت و اگر دانمارک را شکست دهد ضمناً داشتن یک بازی دیگر در مرحله گروهی، جواز صعود را برای خود تضمین می نماید.

آنها بعلاوه در صورت پیروزی در این بازی و در صورت این سناریو که بازی قبلی هم گروه های آنها بین تونس و استرالیا به تساوی بینجامد، صدرنشین خواهند شد. دانمارک در اولین بازی در جام جهانی قطر با تونس یک تساوی بدون گل کسب کرد اما می توانند کار را برای فرانسه سخت نمایند؛ آنها در لیگ ملت ها آبی پوشان فرانسه را در خانه و خارج از خانه شکست دادند.

دشان گفت: دانمارکی ها ما را دو بار شکست داده اند و کار را برای ما بسیار سخت کردند، بنابراین باید مطمئن شویم که فردا اینطور نشود. مساله این نیست که بخواهیم انتقام بگیریم زیرا ما بازیکنان دانمارک را می شناسیم و آنها ما را می شناسند. ما بازیکنان آنها را آنالیز نموده ایم و از تجربه درس گرفته ایم اما آنها نیز همین کار را نموده اند.

هوگو لوریس، کاپیتان تیم ملی فوتبال فرانسه هم در اولین شکست از دو شکست قبلی که در استادیوم استاد دو فرانس در ماه ژوئن رخ داد بازی نموده و به رغم عملکرد ضعیف دانمارکی ها در بازی نخست مقابل تونسی ها، نسبت به دست کم گرفتن دانمارکی ها هشدار می دهد.

او در این نشست تاکید نمود: این یک رقابت فرق دارد اما به شما شناخت از تیم دانمارک می دهد، آنها عالی هستند و می توانند برترین ها را شکست دهند. نمی توانیم بگوییم که آنها را نمی شناسیم، در این مرحله نیازی به انگیزه اضافی نداری و می دانیم که این یک بازی مشخص نماینده برای کسب جواز صعود است.

منبع: فرارو

به "دشان: واران برای ملاقات با دانمارک آماده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دشان: واران برای ملاقات با دانمارک آماده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید