خَیّر مشهدی جور فدراسیون فوتبال را کشید!

به گزارش وبلاگ داریوش، تیم ملی فوتسال بانوان در سال 2018 برای دومین بار عنوان قهرمانی آسیا را به دست آورد. پس از قهرمانی ملی پوشان بانو در آسیا، فدراسیون فوتبال وعده پاداش 22 میلیونی را به بازیکنان تیم ملی داد اما پس از گذشت دو سال هنوز خبری از پرداخت پاداش نیست.

خَیّر مشهدی جور فدراسیون فوتبال را کشید!

عدم پرداخت پاداش ملی پوشان با واکنش هایی از سوی رسانه ها و ملی پوشان روبرو شد و حتی فدراسیون در واکنش به اعتراض برخی از ملی پوشان از جمله فرزانه توسلی او را مدتی از اردوهای ملی خط زد.

پس از انتشار اخبار عدم پرداخت پاداش ها، احسان اصولی، رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی دیداری با مهدی مروج تربتی، عضو اصلی هیئت امنا بنیاد خیرین حامی دانشگاه تربت حیدریه برگزار و درباره پاداش پرداخت نشده و عدم تحقق وعده های فدراسیون فوتبال در قبال قهرمانان گفتگو کرد.

در نهایت خیر مشهدی خواستار لیست بازیکنان از فدراسیون فوتبال می شود. البته فدراسیون لیست کامل نفرات اعزامی به مسابقات را ارسال می کند اما خیر مشهدی فقط مبلغی را به عنوان قدردانی برای بازیکنان و قهرمانان اصلی واریز می کند.

باید دید فدراسیون فوتبال چه زمانی به وعده ای که داده عمل می کند و پاداش قهرمانی اعضای تیم ملی فوتسال بانوان را به آنها اهدا می کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خَیّر مشهدی جور فدراسیون فوتبال را کشید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خَیّر مشهدی جور فدراسیون فوتبال را کشید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید