خبرنگاران 200 تخت دیگر برای بیماران کرونایی در گیلان اضافه می گردد

به گزارش وبلاگ داریوش، رشت - خبرنگاران - استاندار گیلان از استقرار 200 تخت دیگر علاوه بر یک هزار و 500 تخت کنونی برای مداوای بیماران مبتلا به کرونا در شهر رشت با پشتیبانی جمعیت هلال احمر در روزهای آینده اطلاع داد.

خبرنگاران 200 تخت دیگر برای بیماران کرونایی در گیلان اضافه می گردد

ارسلان زارع روز یکشنبه در ملاقات دبیرکل هلال احمر کشور خواهان توجه بیشتر به آموزش همگانی مردم توسط این مجموعه با همکاری نیروهای داوطلب، فعالان اجتماعی و صدا و سیما شد.

وی با اشاره به کوشش های ستودنی این جمعیت در برهه های مختلف زمانی در استان و امدادرسانی های آنان افزود: تعداد اعضای جمعیت هلال احمر استان نسبت به سال گذشته رشد خوبی داشته که مشارکت بیشتر آنان در ارائه خدمت به مردم مورد انتظار است.

نماینده عالی دولت در گیلان همچنین بر ضرورت پیش بینی تمهیدات لازم برای انتقال بیماران با بالگرد هلال احمر مستقر در استان به بیمارستان های دیگر در شرایط ضروری تأکید کرد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر نیز در این ملاقات ضمن قدردانی از کوشش های استاندار گیلان و مجموعه مدیران ارشد استان در خدمت رسانی به مردم گفت: برای اسکان، تب سنجی در مبادی ورودی و نیز فراخوان داوطلبان جمعیت هلال احمر برای حضور فعالانه در راستای سیاست های وزارت بهداشت و مدیریت ارشد استان، آماده هرگونه همکاری بوده و باجدیت پای کار هستیم.

دکتر محمودرضا پیروی از در اختیار گذاشتن امکانات برای تقویت تخت های درمانی و ملزومات مورد احتیاج اطلاع داد و افزود: کوشش برای آموزش همگانی مردم در جهت رعایت بهداشت فردی یک امر ضروری و بسیار مهم است که در این راستا از هر ابزاری استفاده می کنیم.

گیلان یکی از کانون های آلوده به ویروس کرنا در کشور است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 200 تخت دیگر برای بیماران کرونایی در گیلان اضافه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 200 تخت دیگر برای بیماران کرونایی در گیلان اضافه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید