تیزبینی تان را با این 12 تصویر به چالش بکشید

به گزارش وبلاگ داریوش، تصاویر زیادی با هدف سنجشِ تیزبینی و تمرکز حواسِ کاربران در شبکه های اجتماعی و وبسایت های مختلف دست به دست می گردد.

تیزبینی تان را با این 12 تصویر به چالش بکشید

به گزارش بهترین ها، شما باید در هر تصویر موجود یا جسمی را پیدا کنید. این تصاویر نه با هدف به چالش کشیدن چشمان شما بلکه کاملا تصادفی گرفته شده اند و در بسیاری مواقع خود عکاس هم بعد ها متوجه وجود موردِ پنهان در عکسش شده است. امیدوارم بتوانید اشیا یا موجودات پنهانِ حاضر در تمام تصاویر را پیدا کنید و آخرین نکته این که پاسخ تمام تصاویر در انتهای مقاله قرار داده شده است.

1. یکی شدن با محیط به سبک جغد ها

با توجه به نوع تصویر و بزرگی سوژه احتمالا کار خیلی سختی برای یافتنِ جغد نخواهید داشت، اما این علت خوبی نیست که مهارت جغد در یکی شدن با محیط را ستایش نکنیم.

2. حیوانی به بزرگی زرافه چگونه ممکن است پنهان گردد؟

در این تصویر باید در پی یک زرافه بالغ و بزرگ بگردید و با توجه به مقدار این پستاندار، باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه این مسئله را حل کنید.

3. متاسفانه گوشی تلفنم را گم کردم

این تصویر برای افرادی که ادعای تیزبینی دارند چالش مناسبی است. روی سطح این فرش یک گوشی تلفن قرار داده شده است و باید هشدار بدهم باتوجه به شباهت طرح و رنگِ قابِ این تلفن با الگوی فرش، کار راحتی در پیش ندارید. سعی کنید در کمتر از 20 ثانیه گوشی تلفن را پیدا کنید.

4. گربه چهارم کجاست؟

برخلاف آن چه در نگاه اول به نظر می رسد در این تصویر 4 گربه وجود دارد. سعی کنید در زمانی کمتر از 8 ثانیه گربه چهارم که به دوربین هم زل زده است را پیدا کنید.

5. سگِ هاسکیِ من را پیدا کنید

در این تصویر یک سگ از نژاد هاسکی وجود دارد و مشغول تماشای عکاس است. می توانید این سگ را در کمتر از 5 ثانیه بیابید؟

6. یک سگِ دیگر در نقطه ای غیرمعمول!

مانند تصویر قبلی در این تصویر هم یک سگ حاضر و مشغول آنالیز اوضاع است. سعی کنید در کمتر از 12 ثانیه این سگ را پیدا کنید.

7. وقتی یک هلی کوپترِ جنگی بزرگ را گم می کنید!

هیچ وقت به این موضوع فکر نموده اید که علتِ پشتِ رنگ و طرح ماشین های جنگی چیست، این تصویر پاسخ مناسبی برای این سوال است. در این تصویر یک هلی کوپترِ جنگی در حال پرواز وجود دارد و سعی کنید در کمتر از 10 ثانیه آن را پیدا کنید.

8. عنکبوتی که عاشق کیک بود!

فردی این عکس از کیکِ با طعمِ قهوه و گردواش را با بقیه به اشتراک گذاشته و از کاربران دیگر خواسته مکانِ عنکبوتِ حاضر در این عکس را تعیین نمایند.

9. سگ کوچکی که دوست دارد در میان برگ ها غلت بزند!

این تصویر هم می تواند چالشی حسابی برای چشمان شما باشد. همان طور که از عنوان تعیین است در میانِ انبوه برگ های خشک یک سگ کوچک هم مشغول خوش گذرانی است و شما باید در کمترین زمان ممکن این سگ بامزه را پیدا کنید.

10. پلنگِ برفیِ کمین نموده و بارال های بی نوا!

حتما در نگاه اولی که به این تصویر می اندازید متوجه چند گوسفندِ وحشی هیمالیایی یا به قول مردم هندوستان بارال می شوید، اما آیا توانستید پلنگ برفیِ کمین نموده را هم پیدا کنید؟ اگر بدون نگاه به پاسخِ تصاویر پیروز شدید پلنگ برفی را پیدا کنید حتما زمانتان را در بخش کامنت ها با ما و بقیه کاربران به اشتراک بگذارید.

11. قورباغه ات را پیدا کن!

در نقطه ای از این تصویر یک قورباغه کوچک بدون توجه به دور و بر مشغول تفکر است. سعی کنید در کمتر از 12 ثانیه مکان این قورباغه را تعیین کنید.

12. شیرِ کوهی و گوزن

در نگاه اول به نظر می رسد سوژه این عکس همین گوزنِ یا اِلکِ نزدیک به لنز است، اما اگر به مقدار کافی تیزبین باشید می توانید سوژه اصلی این تصویر که یک شیرِ کوهیِ در کمین نشسته و آماده برای حمله است را پیدا کنید.

پاسخ تصاویر:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

منبع: فرارو

به "تیزبینی تان را با این 12 تصویر به چالش بکشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیزبینی تان را با این 12 تصویر به چالش بکشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید