بوربور: دولت به جای پخش ارقام کوچک بین مردم، فراوری را احیا کند ، صنایع نباید تعطیل باشند

به گزارش وبلاگ داریوش، دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی گفت: دولت می تواند به جای اینکه رقم های کوچکی را میان مردم پخش کند و به هر خانوار، یک میلیون بدهد، جامعه آماری خود را کوچک تر کند و این هزینه را به احیا صنایع تولیدی اختصاص بدهد.

بوربور: دولت به جای پخش ارقام کوچک بین مردم، فراوری را احیا کند ، صنایع نباید تعطیل باشند

حبیب الله بوربور دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در مصاحبه با خبرنگار سیاسی وبلاگ داریوش، با بیان اینکه در شرایط فعلی، یاری به دولت کلید حل بحران کرونا است، گفت: باید فضای وحدت و همدلی در کشور حاکم باشد تا دولت بتواند از این بحران موجود خارج گردد. همان طور که رهبری فرمودند ماه مبارک رمضان، ماه مهربانی و فرصت اُنس با مردم است؛ همه باید به دنبال این باشیم که از مسائل مردم در این شرایط موجود بکاهیم. حال موقع آن است که تمام آحاد جامعه با یکدیگر همکاری کنیم تا از این وضع آشفته و پراکنده نجات پیدا کنیم.

وی ادامه داد: نباید فعالیت صنایع را تعطیل کرد و ضرورت است که در جهت تحقق شعار جهش فراوری، تمام توان خود را بکار گیریم. کارخانجات باید فراوریات خود را داشته باشند و مواد اولیه آن ها تأمین گردد. سیاست گذاری دولت و مجلس هم، باید به نحوی باشد که بتواند نقدینگی مورد احتیاج صنایع فراوریی را تأمین کند تا فراوری بتواند تداوم داشته باشد؛ اگر در این شرایط به احتیاج های صنعت بی توجه باشیم، فقط 20 الی30 درصد ظرفیت کارخانجات فعال می گردد.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حمایت از فراوری داخلی، حمایت از اقتدار ملی است، گفت: همه باید دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم زمینه کسب وکار را برای سال 99 بهبود ببخشیم و تحقق این امر به چند عامل بستگی دارد؛ تأمین مواد اولیه، عامل اصلی برای تحقق این هدف است و نباید احتیاج های اساسی صنعت نادیده گرفته گردد.

وی پیرامون پرداخت وام قرض الحسنه دولت به خانوارها، اضافه نمود: دولت می تواند به جای اینکه رقم های کوچکی را میان مردم پخش کند و به هر خانوار، یک میلیون بدهد، جامعه آماری خود را کوچک تر کند و این هزینه را به احیا صنایع فراوریی اختصاص بدهد. زمانی که چرخ صنعت بچرخد، شاهد کاهش بیکاری در جامعه خواهیم بود و دولت در سیاست گذاری های خود، بایستی نگاهی کلان تر به مسائل داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بوربور: دولت به جای پخش ارقام کوچک بین مردم، فراوری را احیا کند ، صنایع نباید تعطیل باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوربور: دولت به جای پخش ارقام کوچک بین مردم، فراوری را احیا کند ، صنایع نباید تعطیل باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید