با ساسی چربی ها را آب کنید!

به گزارش وبلاگ داریوش، رژیم های غذایی البته بی تاثیر نیستند، اما اغلب افراد نمی دانند که رژیم غذایی به تنهایی در طولانی مدت چندان تاثیرگذار نیستند. بعضی از کارشناسان امور تغذیه معتقد هستند که چربی سوزی باید یک فرآیند کاملا طبیعی باشد و نباید به بدن آسیبی برساند.

با ساسی چربی ها را آب کنید!

وبلاگ داریوش | چاقی به یکی از کابوس های شبانه روزی مردان و زنان تبدیل شده است. بیشتر افراد چاق گاهی هم ورزش می نمایند، اما حتی پیروز نمی شوند یک کیلو هم کم نمایند.

به گزارش وبلاگ داریوش *، رژیم های غذایی البته بی تاثیر نیستند، اما اغلب افراد نمی دانند که رژیم غذایی به تنهایی در طولانی مدت چندان تاثیرگذار نیستند. بعضی از کارشناسان امور تغذیه معتقد هستند که چربی سوزی باید یک فرآیند کاملا طبیعی باشد و نباید به بدن آسیبی برساند.

فعالیت جسمی مناسب و رژیم غذایی متعادل به نظر تنها شیوه سوزاندن چربی ها است. اما رویه های اخیر نشان داده که نوشیدنی ساسی می تواند برترین همراه شما در مبارزه با چربی ها باشد. اگر تا به امروز نام نوشیدنی ساسی به گوش شما نخورده ادامه این مطلب را بخوانید تا با آن آشنایی کامل پیدا کنید.

سینتیا ساس (Cynthia Sass) مشاور تغذیه و روزنامه نگار آمریکایی این نوشیدنی را به اصطلاح طراحی نموده است. زنان پس از زایمان چندین کیلو اضافه وزن می آورند و همین مسئله فکر سیتیا را به خود مشغول کرد تا بتواند ابزاری قدرتمند بسازد و این مشکل را حل نماید.

نوشیدنی سینتیا ساس شیوه ای طبیعی برای چربی سوزی است و جواب خود را هم پس داده است. با این نوشیدنی تنها در عرض یک ماه می توانید حدود پنج کیلوگرم (10 تا 12 پوند) وزن خود را کم کنید و به هیچ کار دیگری هم احتیاج ندارید. بدن شما با یاری این نوشیدنی در برترین حالت خود باقی می ماند.

مواد مورد احتیاج:

  • دو لیتر آب تصفیه شده و یا جوشانده شده (خنک مصرف گردد)
  • یک قاشق چای خوری زنجبیل رنده شده
  • یک خیار میانه (برش زده گردد)
  • یک لیموترش
  • 5 تا 7 برگ تازه نعناع یا یک قاشق چای خوری نعناع خشک
طریقه مصرف:

تمامی مواد را در یک پارچ بزرگ با هم ترکیب کنید و آن را خوب هم بزنید. سپس مایع را درون یک بطری شیشه ای بریزید. حواستان باشد که نوشیدنی ساسی قبل از مصرف باید هشت تا 10 ساعت در یخچال نگهداری گردد.

عصر برترین زمان آماده کردن این نوشیدنی است، زیرا می توانید آن را در یخچال بگذارید و صبح روز بعد آن را بنوشید. حتی می توانید روز خود را با این نوشیدنی آغاز کنید و در طول روز نیز آن را مصرف کنید تا تمام گردد. سپس عصر دوباره این نوشیدنی جادویی را آماده کنید. نوشیدنی ساسی واقعا نتیجه می دهد. با این نوشیدنی احتیاجی هم نیست که از اندازه غذای خود کم کنید.

موارد منع مصرف خاصی برای نوشیدنی ساسی ذکر نشده است. البته سینتیا ساس این نوشیدنی را به بعضی افراد توصیه نمی کند: زنان باردار، مادران شیرده، افراد دچار ورم معده و یا زخم معده. ضمناً اگر نسبت به هر یک از مواد این نوشیدنی حساسیت دارید، از مصرف آن خودداری کنید.

این نوشیدنی به تنهایی موثر است، اما اگر می خواهید نتایج بهتری بگیرید می توانید کمی ورزش را هم چاشنی آن کنید. نوشیدنی ساسی از این طریق بیشتر موجب کاهش وزن می گردد. ضمناً فعالیت های جسمانی ماهیچه های شما را سفت تر نموده و برای پوستتان نیز مطلوب تر است.

منبع: goodmorningcenter

منبع: فرادید

به "با ساسی چربی ها را آب کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با ساسی چربی ها را آب کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید