استاندار آذربایجان غربی از مراحل آواربرداری زلزله خوی بازدید کرد

به گزارش وبلاگ داریوش، استاندار آذربایجان غربی به همراه رییس کل دادگستری از شرایط زلزله زدگان شهرستان خوی و مراحل آواربرداری اماکن مسکونی آسیب دیده، بازدید کردند.

استاندار آذربایجان غربی از مراحل آواربرداری زلزله خوی بازدید کرد

در حالیکه 6 روز از زمین لرزه 5.4 ریشتری خوی می گذارد، محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی برای چندمین بار به خوی سفر کرد تا در جریان کامل مراحل آواربرداری قرار گیرد.

در این بازدید که ناصر عتباتی رییس کل دادگستری آذربایجان غربی نیز حضور داشت، یاسر رهبردین معاون امور عمرانی استاندار و همچنین امیرعباس جعفری مدیرکل مدیریت بحران گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه آواربرداری ارائه دادند.

استاندار آذربایجان غربی و رییس کل دادگستری آذربایجان غربی همچنین با حضور در روستاهای مرتضی قلی کندی، عذاب و خنجرخان از نزدیک در جریان خدمات ارائه شده به اهالی زلزله زده این روستاها قرار گرفته و با مردم به گفت وگو نشستند.

عملیات آواربرداری منازل مسکونی تخریب شده در روستاهای شهرستان خوی از روز شنبه در منطقه ها زلزله زده آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

تا به امروز علاوه بر مسوولان استانی که بارها در منطقه ها زلزله زده خوی سفر کرده اند، احمد وحیدی وزیر کشور، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پیرحسین کولیوند رییس جمعیت هلال احمر، اکبر نیکزاد رییس بنیاد مسکن، مسوولان ستاد اجرایی فرمان امام، رییس سازمان مدیریت بحران وزارت کشور و بسیاری دیگر از مسوولان کشوری در منطقه ها زلزله زده خوی حاضر شده اند.

زلزله 5.4 ریشتری بامداد چهارشنبه هفته گذشته در بخش مرکزی شهرستان خوی رخ داد و موجب مصدومیت هزار و 127 نفر شد.

همچنین در این زمین لرزه حدود یک هزار و 500 واحد مسکونی آسیب دیده که از این تعدادف نزدیک به 500 واحد باید تخریب و بازسازی شوند.

وبلاگ داریوش آذربایجان غربی ارومیه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "استاندار آذربایجان غربی از مراحل آواربرداری زلزله خوی بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار آذربایجان غربی از مراحل آواربرداری زلزله خوی بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید