ادعای عجیب و جالب درباره مهاجم خارجی پرسپولیس

به گزارش وبلاگ داریوش، خبرنگاران- پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر، در فصل تازه هم همچنان کاراکتر مدعی بودنش را حفظ نموده است. این تیم دو ملاقات قبلی اش در لیگ برتر را با برد پشت سر گذاشته تا حالا یکی از سه تیم بالای جدول باشد که 6 امتیازی است.

ادعای عجیب و جالب درباره مهاجم خارجی پرسپولیس

به گزارش وبلاگ داریوش، پرسپولیسی ها البته در این فصل علاوه بر لیگ برتر، تمرکزشان را روی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گذاشته و علاقمند هستند در آن مسیر هم مبارزه پایاپایی با رقبای تا دندان مسلح داشته باشند. هرچند که در این بین این تیم احتیاج به ابزار دارد که مهمترین آن ها داشتن بازیکنان خوب خارجی است. برکسی پوشیده نیست که یحیی و پرسپولیس چند فصلی می گردد که برای داشتن مهاجم خوب خارجی کوشش می نمایند، ولی به غیر از یورگن لوکادیا که حضوری کوتاه مدت در این تیم داشت، بازیکن خارجی خوب دیگری به این باشگاه نیامده است.

این رویه در این فصل هم ادامه دارد و سرخ پوشان تهرانی از ابتدای جابجایی تابستانی در پی تقویت تیم با یک مهاجم خوب خارجی هستند؛ امری که تا به الان نهایی نشده است. این مورد در شرایطی برجسته شده که پرسپولیس همین روز گذشته با مهدی عبدی، یکی از مهاجمان تیمش هم وداع نموده و او را به صورت قرضی به تراکتور فرستاده است. چنین اقدامی، ولی باعث شده تا امروز یکی از روزنامه های ورزشی تیتر جالبی روی جلد ببرد و بنویسد که پرسپولیس مهاجم خارجی را جذب نموده، ولی هنوز نام او را اعلام ننموده است. به گزارش وبلاگ داریوش، روزنامه گل، امروز نوشته که پرسپولیس با یک مهاجم خوب خارجی که آمارش به مراتب بهتر از یورگن لوکادیاست به توافق رسیده است. این روزنامه حتی پا را فراتر گذاشته و نوشته که پرسپولیس حتی این مهاجم خارجی را جذب نموده است.

منبع: فرارو

به "ادعای عجیب و جالب درباره مهاجم خارجی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای عجیب و جالب درباره مهاجم خارجی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید