چشم و هم چشمی میلیاردی

به گزارش وبلاگ داریوش، مهدی قائدی برای نهمین روز در تمرین استقلال حاضر نشد. این بازیکن پای خود را در یک کفش نموده که باید رقم قراردادش افزایش پیدا کند.

چشم و هم چشمی میلیاردی

به گزارش وبلاگ داریوش به نقل از روزنامه وبلاگ داریوش ، همانطور که روزنامه جام جم هفته گذشته گزارش داد، این بازیکن قراردادی به ارزش 5/1 میلیارد تومان(همراه با آپشن ها-بدون آپشن ها 900 میلیون) دارد ولی می گوید باید این قرارداد فسخ یا آن که متممی به آن اضافه گردد. مشکل از زمانی آغاز شد که مهدی قائدی فهمید باشگاه استقلال قرارداد وریا غفوری کاپیتان این تیم را فسخ و قراردادی جدید با او امضا نموده است. در این فرایند حدود 3/5 میلیارد تومان به قرارداد غفوری اضافه شد. از سویی مهدی قائدی در جریان رقم قراردادهای جدید نهاده شد. مثلا فهمید بابک مرادی تازه وارد که سال گذشته از ماشین سازی 500 میلیون گرفته بود، برای دو فصل با استقلال دو میلیارد و 800 میلیون امضا کرد. همچنین با خبر شد قرارداد

مرادمند با این باشگاه برای دو فصل

12 میلیارد تومان به امضا رسیده است. مهدی که خود را منجی استقلال می دانست، واکنش تندی نشان داد: چرا قرارداد من قائدی باید 1/5 میلیارد باشد و قرارداد بازیکنی که نصف من هم بازی نمی کند، بیشتر؟!

او خود را محق می دانست و با توجه به اقدام سعادتمند مدیرعامل سابق استقلال در فسخ قرارداد وریا، باشگاه را تحت فشار گذاشت تا قرارداد تازه ای امضا کند. مهدی قائدی تا اینجا 67 درصد از قرارداد خود را دریافت نموده است. او با سعادتمند مدیرعامل سابق استقلال به توافق رسیده بود رقم قراردادش افزایشی دو میلیارد و 100 میلیونی داشته باشد و به عدد 3 میلیارد برای فصل جاری برسد. سعادتمند هم پذیرفته بود قرارداد را باب میل قائدی تنظیم و امضا کند.

اما بعد از تغییرات مدیریتی، مددی به این خواسته قائدی تن نداد و به این بازیکن خاطرنشان کرد که قبول دارد بازیکن خوب و اثرگذاری است اما موقتا می توانند 500 میلیون به حسابش واریز نمایند تا از امروز در تمرینات استقلال شرکت کند. قائدی اما این پیشنهاد را رد نموده و گفته تا زمانی که قرارداد طبق خواسته اش ترمیم نگردد پا به محل تمرین نمی گذارد.

فسخ 3 میلیون یورویی؟

مدیر برنامه این بازیکن فردی به نام مطوری است که به مسؤولان استقلال از طرف قائدی اعلام نموده خواهان بند فسخ قرارداد به رقم 500 هزار دلار است. مسؤولان باشگاه استقلال که همواره در قبال بازیکنان و خواسته های آنها بازنده هستند این بار با توجه به قرارداد قائدی تا سال 1402 با استقلال به درخواست این بازیکن پاسخ منفی داده و خاطرنشان کردند به هیچ عنوان زیر بار این درخواست نمی فرایند مگر این که او راضی گردد بند فسخ قرارداد را به 3 میلیون یورو افزایش بدهد. قائدی که اصرار مسؤولان استقلال را دیده تا قرار دادن بند یک میلیون یورویی راضی شده اما زیر بار 3 میلیون یورو نرفته است. مسؤولان استقلال به قائدی گفته اند او بازنده ماجراست چراکه قرارداد دارد و اگر نخواهد بازی کند و به تمرین هم نرود، با جریمه ای سنگین روبه رو خواهد شد. باید دید این بازیکن به خواسته باشگاه تن می دهد؟ در همین حال حسن روشن مهاجم اسبق و پیشکسوت استقلال در این باره به جام جم می گوید: اینها کار دلال هاست. زیر پای قائدی نشسته اند که بیا فلان کن. اگر قرارداد دارد نمی تواند کاری کند.

استقلال به دنبال اشکان دژاگه است

تراکتور: او را نمی دهیم

استقلال برای چندمین فصل متوالی به دنبال جذب اشکان دژاگه افتاده است. کاپیتان سابق تیم ملی که ظاهرا تمایل زیادی ندارد دیگر در تبریز بماند، بدش نمی آید به تهران بیاید. نزدیکان اشکان می گویند او استقلالی است و به همین دلیل دوست دارد روزی پیراهن آبی به تن کند. دژاگه در سال های اخیر در تیررس استقلال بوده و حتی یک بار وینفرد شفر سرمربی سابق این تیم مذاکرات مستقیمی با او داشت. اشکان اما در نهایت تصمیم گرفت راهی تبریز گردد و برای تراکتور بازی کند چراکه دستمزدش بسیار بیشتر بود. منتها بعد از جدایی حاج صفی از این تیم، اشکان هم خیلی راغب نیست کارش را در آنجا ادامه دهد. او سال جاری در مقطعی با تراکتور هم به مسائل اقتصادی خورد و حتی مدتی در تمرینات این تیم حاضر نشد. در یکی دو روز گذشته باز هم شایعات زیادی درباره انتقال این بازیکن به استقلال مطرح شده است. البته او بازیکن آزاد نیست و قاعدتا باید رضایت تیم تراکتور را جلب کند. مسؤولان استقلال هم هنوز به صورت رسمی در این باره مذاکره ننموده اند. در همین حال جعفر محرم پور قائم مقام باشگاه تراکتور نسبت به این شایعه واکنش نشان داد و گفت: اشکان دژاگه در خدمت باشگاه تراکتور است زیرا با ما قرارداد دارد. با هیچ باشگاهی درباره این بازیکن مذاکره ننموده ایم و توافقی انجام نخواهیم داد. دژاگه به هیچ وجه قابل مذاکره نیست.

سعید اکبری - گروه ورزش / روزنامه وبلاگ داریوش

منبع: جام جم آنلاین

به "چشم و هم چشمی میلیاردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشم و هم چشمی میلیاردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید