پاداش پایان خدمت بازنشستگان قسطی می شود؟

به گزارش وبلاگ داریوش، در حالی که برخی از بازنشستگان، پاداش سرانجام خدمت خود را دریافت نکرده اند که برخی از اخبار درگوشی، از پیشنهاد پرداخت قسطی پاداش سرانجام خدمت حکایت دارد.

پاداش پایان خدمت بازنشستگان قسطی می شود؟

به گزارش خبرآنلاین، خبرها حاکی از آن است که آن گروه از بازنشستگانی که در سال گذشته بازنشست شده اند، تا به امروز نتوانسته اند که پاداش پایان خدمت خود را دریافت نمایند.

این در شرایطی است که در روزهای گذشته، زمزمه های پرداخت قسطی پاداش پایان خدمت بازنشستگان به گوش می رسید؛ تا جایی که سازمان برنامه و بودجه به دلیل کمبود اعتبار ریالی به برخی نهادها از جمله آموزش و پرورش پیشنهاد داده بود که پاداش پایان خدمت بازنشستگانی که سال قبل پایان خدمت داشته اند، اقساطی پرداخت شود.

بر همین اساس، آن طور که ایلنا گزارش داده، قرار است رییس کمیسیون آموزش مجلس جلسه ای فوری برای پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان با رئیس کمیسیون برنامه و بودجه داشته باشد.

روز یک شنبه شب، دهم مهرماه نیز وزیر آموزش و پرورش به کمیسیون آموزش مجلس فراخوانده شد و در این نشست، نمایندگان به وزیر اعلام کردند که بایستی پاداش پایان خدمت یکجا پرداخت شود.

بازنشستگان تاکید دارند که پرداخت قسطی اصلا عادلانه نیست.

این در شرایطی است که ماه های ابتدایی سال، مقامات صندوق کشوری و مدیران سازمان برنامه و بودجه وعده داده بودند که معوقات بازنشستگان قبل از پایان شهریور واریز می شود و حالا به نظر می رسد تامین اعتبار برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان صورت نگرفته و این امر بازهم به تعویق افتاده است.

برخی از بازنشستگان عنوان می نمایند: در 6 ماه اول سال ارزش پول و نقدینگی به شدت کاهش یافت. بنابراین اگر قرار است پاداش پایان خدمت ما را در این شرایط تورمی با شش ماه تاخیر بپردازند، بهتر است ارزش آن را به روز حساب نمایند و مابه التفاوت تاخیر طولانی را به حساب بازنشستگان واریز نمایند.

منبع: فرارو

به "پاداش پایان خدمت بازنشستگان قسطی می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاداش پایان خدمت بازنشستگان قسطی می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید