طرح های ایمنی در برابر کرونا دوباره فعال می شوند

به گزارش وبلاگ داریوش، مقامات با اعلام بازگشت به کلاس درس، به کسب و کارها دستور می دهند تا طرح های ایمنی کرونا را دوباره فعال نمایند.

طرح های ایمنی در برابر کرونا دوباره فعال می شوند

بر اساس چنین دستوری، کارفرمایان موظفند خطر را برای کارکنان و مشتریان به حداقل برسانند. این شامل اقداماتی مانند رعایت فاصله فیزیکی، محدودیت ظرفیت در داخل فضای بسته و اطمینان از ماندن کارکنان در خانه در صورت بیماری است.

جنیفر وایت ساید، وزیر آموزش و پرورش به آدریان دیکس، وزیر بهداشت و بانی هنری، افسر بهداشت استانی پیوست تا این خبر را طی یک کنفرانس خبری زنده روز آدینه اعلام نمایند.

وایت ساید اظهار کردکه اقدامات ایمنی بیشتری در مدارس اعمال خواهد شد، از جمله زمان استراحت، اجتماعات مجازی و محدودیت تجمع. بعلاوه مدارس به ماسک های سه لایه دسترسی خواهند داشت؛ فدراسیون معلمان به جای آن N95 توزیع می نماید.

هنری گفت: این لازم است و اولویت برای همه ما است که مدارس را باز نگه داریم.

بالاترین نرخ واکسیناسیون برای بچه ها 5 تا 11 ساله که اولین دوز خود را دریافت نموده اند، 52 درصد در بخش ساحلی ونکوور است. در منطقه بهداشت شمال، در حال حاضر این مقدار تنها 23 درصد است.

از مقامات استان درخواست شده است که آزمایشات سریع را برای همه رایگان در دسترس قرار دهد

هنری روز آدینه گفت که یک منبع از آزمایشات سریع از طرف دولت فدرال در راه است و باید هفته آینده برسد.

او گفت که همه آزمایش های سریع استان در حال حاضر برای مراکز مراقبت های طولانی مدت، کارکنان مراقبت های بهداشتی و جوامع بومی دورافتاده استفاده می شوند.

منبع: خبرکانادا

به "طرح های ایمنی در برابر کرونا دوباره فعال می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح های ایمنی در برابر کرونا دوباره فعال می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید