ویدئوی جنجالی که حذف شد ، حرکت عجیب یک مرد برای عمل زیبایی!

به گزارش وبلاگ داریوش، اقدام یک مرد برزیلی به انجام عمل زیبایی بینی بر روی خود با استفاده از یک ویدئوی آموزشی در یوتیوب، به بستری شدن وی در بیمارستان و حذف ویدئوی مذکور از یوتیوب انجامید.

ویدئوی جنجالی که حذف شد ، حرکت عجیب یک مرد برای عمل زیبایی!

به گزارش وبلاگ داریوش، اقدام یک مرد برزیلی به انجام عمل زیبایی بینی بر روی خود با استفاده از یک ویدئوی آموزشی در یوتیوب، به بستری شدن وی در بیمارستان و حذف ویدئوی مذکور از یوتیوب انجامید. این مرد که نام او اعلام نشده، در پی ناکامی در انجام عمل زیبایی بینی بر روی خود، روز 21 ژوئیه به اورژانس بیمارستانی در شهر سائوپائولوی برزیل مراجعه کرد.

این مرد که نام او اعلام نشده، در پی ناکامی در انجام عمل زیبایی بینی بر روی خود، روز 21 ژوئیه به اورژانس بیمارستانی در شهر سائوپائولوی برزیل مراجعه کرد.

به گفته رسانه های برزیلی، او محل جراحی را با الکل 70 درصد تمیز نموده بود، از دستکش استفاده ننموده بود و حتی بعد از عمل از پاک کردن خون از محل جراحی خودداری نموده بود تا بخیه ها باز نشوند.

او ابتدا در اورژانس و سپس به وسیله تیم سلامت روان بیمارستان مورد معاینه نهاده شد و پس از آن به متخصصان فک و صورت ارجاع داده شد. این بیمارستان در اطلاعیه ای گفت: متخصصان پس از تمیز کردن و بستن زخم بیمار هدایت های لازم در مورد نحوه مراقبت از زخم را به بیمار دادند.

این مرد برزیلی همان روز از بیمارستان مرخص شد و به متخصصان فک و صورت و همین طور یک سرویس ارائه خدمات روان درمانی جهت مراقبت بلند مدت ارجاع داده شد.

به گفته رسانه های برزیلی، این مرد در یوتیوب یک ویدئوی آموزش انجام عمل زیبایی بینی در خانه دیده بود و پس از آن اقدام به انجام این عمل جراحی بر روی خود نموده بود، عملی که تنها باید به وسیله افراد متخصص و آموزش دیده صورت گیرد.

این اتفاق توجه ها را به موضوع ویدئوهای آموزش انجام عمل زیبایی بینی معطوف نموده است، ویدئوهایی که حاوی تصاویری از عمل های واقعی بینی هم هستند و اخیرا مخاطبان زیادی پیدا نموده اند.

رسانه های برزیلی می گویند اندکی پس از انتشار خبر بستری شدن این مرد، یوتیوب ویدئوی آموزشی مذکور را از روی این شبکه اجتماعی حذف کرد. به گفته این رسانه ها، یوتیوب از آن موقع برای تماشای ویدئوهایی که نحوه انجام عمل های کمتر تهاجمی روی بینی را به تصویر می کشند، محدودیت سنی اعمال نموده است.

به گفته پزشکان، انجام عمل زیبایی بینی روی خود می تواند منجر به عواقب خطرناکی همانند نکروز (بافت مردگی)، عفونت، انسداد بینی و شوک آنافیلاکسی (شوک آلرژیک) گردد.

منبع: روزیاتو

منبع: همشهری آنلاین

به "ویدئوی جنجالی که حذف شد ، حرکت عجیب یک مرد برای عمل زیبایی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئوی جنجالی که حذف شد ، حرکت عجیب یک مرد برای عمل زیبایی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید