هتلی ترسناک و قدیمی در پنسیلوانیا

به گزارش وبلاگ داریوش، به گزارش 24.ae، هتل گرند میدوی در پنسیلوانیا نام هتلی است که بلر خواستار خرید آن بود. مسافران این هتل می گویند که اغلب صدا های مرموزی می شنوند و شاهد اشیاء عجیبی هستند. اتاق های این هتل با سر های حیوانات پر شده و با تصاویر ارواح تزئین شده است.

هتلی ترسناک و قدیمی در پنسیلوانیا

بسیاری از گردشگران به علت معروفیت وحشتناک بودن این هتل از اقامت در آن می ترسند، اما افراد زیادی در آن اقامت می نمایند تا بتوانند خواب ترسناکی را تجربه نمایند. بسیاری از مردم در نهایت به دلایل غیر قابل شرح قبل از انتها اقامت خود هتل را ترک می نمایند.

اتاق خواب های هتل دارای طراحی های خاصی هستند، زیرا در هر اتاق از فضای ترسناک متفاوتی الهام گرفته شده است، مانند اتاق خون آشام، اتاق تابوت و اتاق جادوگر. وحشتناک ترین اتاق این هتل اتاق چتر نجات است که دکوراسیونی به سبک خاص دارد و شامل یک عروسک ترسناک بزرگ است.

این اتاق به علت این وحشتناک ترین در نظر گرفته می گردد، چون شایعه شده بود که به وسیله کودکی که کشته و در آنجا دفن شده بود، تسخیر شده است.

بلر گفت که او و همسرش متوجه اتفاقات عجیبی شدند و یک شب با فریاد زدن پسرشان از خواب بیدار شدند. به گزارش روزنامه بریتانیایی میرر، این زوج تایید کردند که طیف هایی از مردم را در هوا می دیدند و صدا های عجیبی را می شنیدند

منبع: گردشبان

به "هتلی ترسناک و قدیمی در پنسیلوانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتلی ترسناک و قدیمی در پنسیلوانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید