نظارت بر کدام صنوف تشدید می شود؟

به گزارش وبلاگ داریوش، اتاق اصناف ایران طی اطلاعیه ای با اشاره به هشدارهای مقامات بهداشتی مبنی بر احتمال بروز موج ششم کرونا، تاکید کرد که بازرسان اتحادیه های صنفی به همراه بازرسان سایر دستگاه ها با متخلفان به ویژه در صنوف رستوران، اغذیه فروشی، سوپرمارکت و نانوایی برخورد خواهند کرد.

نظارت بر کدام صنوف تشدید می شود؟

به گزارش وبلاگ داریوش، اتاق اصناف ایران در این اطلاعیه اعلام کرد:

اینک بر عموم جامعه روشن و مبرهن است که هر گونه کوتاهی در رعایت موازین بهداشتی، سلامت جامعه را بیشتر به مخاطره می اندازد، بنابراین طبعا مسئولیت پذیری مضاعف و همت بالاتر و جدی تری در اجرای پروتکل های بهداشتی را می طلبد.

به همین سبب و حسب مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، رعایت دستورالعمل ها و رویه های بهداشتی در صنوف برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از سوی جامعه اصناف، امری الزام آور است.

با توجه به هشدارهای مقامات بهداشتی مبنی بر احتمال بروز موج ششم کرونا و به منظور حفظ سلامت آحاد مردم و خانواده اصناف و جلوگیری از خسارات جانی و مالی، بازرسان اتحادیه های صنفی به همراه بازرسان سایر دستگاه ها نسبت به برخورد قانونی و عاجل با متخلفان به ویژه در صنوف رستوران، اغذیه فروشی، سوپرمارکت و نانوایی اقدام خواهند کرد.

بنابراین از تمامی واحدهای صنفی به ویژه در صنوف مذکور انتظار می رود تا با دقت و توجه بیشتری به استفاده از ماسک، شست وشوی دست ها و حفظ فاصله اجتماعی بپردازند و در این راستا مروج اجرای پروتکل های بهداشتی از سوی مشتریان و مراجعان به واحد صنفی خود نیز باشند.

انتهلی پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نظارت بر کدام صنوف تشدید می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت بر کدام صنوف تشدید می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید