معاون ترامپ: احتمالا واکسن کرونا تا انتها سال 2020 به بازار می آید

به گزارش وبلاگ داریوش، معاون رئیس جمهور آمریکا می گوید نهادهای درمانی این کشور انتظار دارند که واکسن ویروس کرونا تا پایان سال جاری میلادی به بازار عرضه شود.

معاون ترامپ: احتمالا واکسن کرونا تا انتها سال 2020 به بازار می آید

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ داریوش، مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا بامداد یکشنبه مدعی شد که احتمالا واکنس ویروس کووید19 تا انتها سال جاری میلادی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

ادعای پنس در حالی است که دونالد ترامپ ترامپ رئیس جمهور آمریکا به دلیل ابتلا به این بیماری و وخامت اوضاع، در بیمارستان نظامی والتر رید بستری شده است.

خبرنگار شبکه صدای آمریکا در صفحه توئیتر خود به نقل از پنس نوشت: به محض اینکه پزشکان او بگویند، رئیس جمهور به جهت رقابت های انتخاباتی باز می گردد.

معاون ترامپ همچنین اضافه کرد که از تیم انتخاباتی ترامپ تمهیداتی را برای تماس ویدئویی و چهره به چهره ترامپ با هوادارانش جهت تداوم مبارزات انتخاباتی اندیشیده اند.

پیش از این صفحه توئیتر ترامپ در پیامی به نقل از وی ادعا کرد: پزشکان، پرستاران و همه در مرکز درمانی والتر رید و دیگران از مراکز درمانی مشابه که به آنها پیوستند شگفت آور هستند. پیشرفت فوق العاده ای طی شش ماه گذشته در مبارزه با این آفت حاصل شده است. من با کمک آنها حالم خوب است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "معاون ترامپ: احتمالا واکسن کرونا تا انتها سال 2020 به بازار می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون ترامپ: احتمالا واکسن کرونا تا انتها سال 2020 به بازار می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید