محدودیت های جدید در مشاغل و تجمعات آستارا اعمال می گردد

به گزارش وبلاگ داریوش، خبرنگاران/گیلان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بندر مرزی آستارا گفت: به منظور پیشگیری از شیوع مجدد کرونا، محدودیت های جدید در مشاغل و تجمعات آستارا اعمال می گردد.

محدودیت های جدید در مشاغل و تجمعات آستارا اعمال می گردد

کامبیز لقمانی مقدم در گفت و گو با وبلاگ داریوش، ضمن اشاره به آخرین شرایط ویروس کرونا در شهرستان مرزی و بندری آستارا و احتمال بازگشت و فراگیری مجدد آن خطاب به کلیه شهروندان و روستائیان، اظهار کرد: عموم مردم باید هنگام حضور در اماکن عمومی از ماسک استفاده نمایند و از حضور در تجمعات و مسافرت غیرضروری اجتناب نمایند.

وی با بیان اینکه در صورت استفاده از ماسک، احتمال انتقال ویروس از افراد ناقل به 1.5 درصد کاهش می یابد. ادامه داد: این مهم باید مدنظر همگان قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت مسائل بهداشتی از ضروریات است، اضافه نمود: فقط با همکاری اقشار مختلف مردم، اصناف و مشاغل، امکان کنترل و پیشگیری از شیوع مجدد فراهم خواهد شد.

لقمانی مقدم با اشاره به اینکه اگر به هر دلیلی شمار مبتلایان در سطح شهرستان افزایش یابد، اعلام نمود: در این صورت اگر دستورالعمل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک رعایت نگردد، بدون تردید محدودیت های لازم به صورت جدی و در چند سطح اعمال می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "محدودیت های جدید در مشاغل و تجمعات آستارا اعمال می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های جدید در مشاغل و تجمعات آستارا اعمال می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید