مازندران، مسمومیت دانش آموزان دختر در ساری، بابل و آمل

به گزارش وبلاگ داریوش، قبل از ظهر امروز دانش آموزان مدرسه متوسطه اول دخترانه شهید خانزاد آمل با حس ناراحتی در ناحیه چشم و معده ابراز نگرانی نموده و با تماس اولیای این مدرسه و تماس با اورژانس 115 چند دستگاه آمبولانس دختران را بری مداوا به بیمارستان منتقل کردند.

مازندران، مسمومیت دانش آموزان دختر در ساری، بابل و آمل

دانش آموزان بسیاری از استان های کشور در هفته های اخیر با حضور در مدرسه به دلایل نامعلومی از سوزش چشم و درد شکم ناراحت بودند و امروز دانش آموزان دو مدرسه شهرستان های آمل و بابل استان مازندران هم به دلایل نامشخصی راهی بیمارستان شدند.

قبل از ظهر امروز دانش آموزان مدرسه متوسطه اول دخترانه شهید خانزاد آمل با حس ناراحتی در ناحیه چشم و معده ابراز نگرانی نموده و با تماس اولیای این مدرسه و تماس با اورژانس 115 چند دستگاه آمبولانس دختران را بری مداوا به بیمارستان منتقل کردند.

در همین خصوص، سیدعباس حسینی فرماندار ویژه شهرستان آمل در بیمارستان امام رضا(ع) این شهر حضور یافت و از دانش آموزان دختر بستری دربخش اورژانس این بیمارستان عیادت ودلجویی کرد.

بخش اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) آمل با حضور خانواده های دانش آموزان به یکی از بخش های شلوغ این بیمارستان تبدیل شده و مدیران بخش های درمانی این بیمارستان ومسئولان شبکه بهداشت ودرمان نیز حضور دارند.

قابل ذکر است که در همین ساعت تعدادی از دانش آموز مدارس دخترانه صبوری، فهیما و فریده میری بابل به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان منتقل شدند.

در حال حاضر دانش آموزان در حال اکسیژن تراپی هستند.

البته عصر یکشنبه 8 دانش آموز ساروی هم با علائم سوزش چشم و در شکم راهی بیمارستان امام ساری شدند.

منبع: عصر ایران

به "مازندران، مسمومیت دانش آموزان دختر در ساری، بابل و آمل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازندران، مسمومیت دانش آموزان دختر در ساری، بابل و آمل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید