عیسی آل کثیر در آستانه بازگشت به پرسپولیس

به گزارش وبلاگ داریوش، پرسپولیس در فصل گذشته مهم ترین نقطه ضعف اش در خط حمله بود؛ جایی که بعد از جدایی ناگهانی یورگن لوکادیا، جانشینان او نتوانستند عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارند و نمایش ضعیف مهاجم تخصصی پرسپولیس باعث شد تا گیورگی گولسیانی به عنوان بهترین گلزن فصل گذشته سرخ پوشان مرکز معرفی گردد. در شرایطی که تصور می شد خط حمله پرسپولیس در بازار تابستانه تقویت گردد، اما مدیران این باشگاه فعلاً نتوانسته اند رضایت کادرفنی را جلب نمایند و ناکام در تقویت خط حمله تیم شان بوده اند.

عیسی آل کثیر در آستانه بازگشت به پرسپولیس

شهاب زاهدی تنها مهاجم خریداری شده از سوی پرسپولیسی ها در بازار تابستانه است و در نقطه مقابل، مهدی عبدی در کنار شیخ دیاباته و لیاندرو پریرا از پرسپولیس جدا شده اند. البته که عیسی آل کثیر هم دیگر جداشده از خط حمله پرسپولیس است که او در تصمیمی جنجالی بعد از عدم تمدید قراردادش با سرخ پوشان مرکز، تصمیم به امضای قرارداد با باشگاه سپاهان گرفت تا این تصمیم او به محبوبیتش در بین طرفداران پرسپولیس لطمه بزند.

آل کثیر در شرایطی به سپاهان پیوست که طلایی پوشان اصفهانی در زمینه حفظ شهریار مغانلو پیروز عمل نموده و بعلاوه با رضا اسدی و کاوه رضایی هم برای همکاری به توافق رسیده بودند تا در شلوغ ترین خط حمله لیگ در پی کسب فرصت بازی باشد. با وجود حضور عیسی آل کثیر در تمرینات پیش فصل سپاهان، پر شدن سقف بودجه طلایی پوشان سد راه نهایی شدن قرارداد این مهاجم جنوبی با سپاهان شد و حالا او دوباره خیلی زود به یکی از چهره های مجذوب کننده بازار تابستانه تبدیل شده است.

بازگشت به پرسپولیس، راه نجات عیسی؟

عیسی آل کثیر پیشتر در دوره مصدومیتش از ناحیه رباط صلیبی هم دوره طولانی را از میادین فوتبال دور بود و حالا مجدداً شرایط مشابهی پیش آمده و در 4 هفته برگزاری مسابقات لیگ برتر، آل کثیر نتوانسته حتی یک دقیقه هم به میدان برود. مهاجم جنوبی که عدم ثبت قراردادش با سپاهان قطعی شده، در پی آن است تا برای ادامه مسیر فوتبالی خود برترین تصمیم را بگیرد و در این باره گفته می گردد که بحث بازگشت او به پرسپولیس مطرح شده و با توجه به ناکامی سرخ ها در زمینه جذب مهاجم خارجی، احتمال پیوستن آل کثیر به پرسپولیس تقویت شده است.

فرشید طاهری مسئول کمیته نقل وانتقالات سازمان لیگ درباره آخرین شرایط قراردادی آل کثیر شرح داد: به علت مشکل سقف بودجه پرونده ثبت قرارداد دو بازیکن سپاهان به کمیته انضباطی ارجاع شده است. طبق قانون اگر به هر علتی قرارداد آل کثیر با سپاهان ثبت نگردد، این قرارداد جنبه رسمی نخواهد داشت و این بازیکن هم به عنوان سهمیه آزاد فیفا خواهد بود. نکته جالب توجه اینکه لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس هم یک جای خالی دارد و در این باره گفته می گردد که مدیران باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود با عیسی آل کثیر را شروع نموده اند.

یحیی گل محمدی البته اولویت خود را جذب مهاجم خارجی قرار داده، اما در این باره گفته می گردد که رد شدن از سقف بودجه مجاز برای پرسپولیس در صورت جذب بازیکن خارجی و البته فقدان بازیکن باکیفیت موردنظر کادرفنی سرخ ها در بازار تابستانه باعث شده تا گل محمدی نسبت به جذب مهاجم خارجی مردد گردد. با وجود آنکه سرمربی پرسپولیس از رفتار آل کثیر در بازار تابستانه دلگیر شده، اما گفته می گردد که مسئله ای با بازگشت این ستاره به لیست تیمش ندارد و احتمال نهایی شدن انتقال عیسی آل کثیر طی روز های آینده وجود دارد!

تراکتور و فولاد، دیگر مشتریان آل کثیر در بازار آزاد

عیسی آل کثیر از عدم ثبت قرارداد خود با سپاهان مطمئن شده و در پی انتخاب تیم نو خود است. در شرایطی که بحث بازگشت او به پرسپولیس مطرح شده و گفته می گردد که سرخ پوشان مرکز از بیشترین شانس برای جذب آل کثیر برخوردار هستند، اما دو تیم دیگر هم برای جذب این مهاجم باتجربه و جنوبی پا پیش گذاشته اند و همین مسئله باعث شده تا آل کثیر به مجذوب کننده ترین چهره بازار آزاد بعد از بسته شدن پنجره نقل وانتقالات تابستانه تبدیل گردد.

تراکتوری ها در واپسین ساعات فعالیت پنجره تابستانه نام سعید آقایی را از لیست خود خارج کردند و حالا امکان جذب یک بازیکن بزرگسال را دارند که در این باره گفته می گردد گزینه موردنظر پاکو خمس، عیسی آل کثیر است. همچنان مدیران باشگاه فولاد هم در پی تقویت خط حمله خود هستند و با وجود در اختیار داشتن محمد عباس زاده و گادوین منشا، نیم نگاهی به جذب آل کثیر دارند که البته شانس فولادی ها برای خرید عیسی آل کثیر نسبت به پرسپولیس و تراکتور کمتر است. به نظر می رسد طی روز های آینده رسماً سرنوشت عیسی آل کثیر تعیین خواهد شد و مهاجم جنوبی از 3 پیشنهاد مطرح شده برای ادامه فعالیت فوتبالی اش، یک گزینه را انتخاب می نماید که احتمال حضور دوباره آل کثیر در پرسپولیس بیش از حضورش در سایر تیم ها تخمین زده شده است.

منبع: فوتبال 360

منبع: فرارو

به "عیسی آل کثیر در آستانه بازگشت به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیسی آل کثیر در آستانه بازگشت به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید