رئیس سازمان گردشگری و میراث فرهنگی انتخاب شد

به گزارش وبلاگ داریوش، یک منبع مطلع در دولت خبر ریاست زهرا احمدی پور در سازمان گردشگری و میراث فرهنگی را تأیید کرد.

رئیس سازمان گردشگری و میراث فرهنگی انتخاب شد

در پی معرفی سلطانی فر از سوی رئیس جمهور به مجلس جهت تصدی وزارت ورزش و جوانان و رأی اعتماد مجلس به وی که پیش از این ریاست سازمان گردشگری و میراث فرهنگی را بر عهده داشت، زهرا احمدی پور که او نیز تا به امروز مدیرکل امور تقسیمات کشوری وزارت کشور بود، به سمت ریاست سازمان گردشگری و میراث فرهنگی برگزیده شد.

زهرا احمدی پور عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی نیز انتصابش را به عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تأیید کرد.

احمدی پور، با تأیید این انتصاب گفت:

درحال حاضر حکم به دست من نرسیده است و مشغول شرکت در جلسات مختلفی با مدیران این سازمان و آنالیز شرایط این سازمان هستم.

بدین ترتیب احمدی پور بعد از مسعود سلطانی فر، مدیریت این سازمان فرهنگی را عهده دار خواهد شد.

زهرا احمدی پور متولد ملایر، دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترا و جغرافیا و برنامه ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد است و علاوه بر عضویت در هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس از سال 1376، مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور در سال های 1376 تا 1382 را به عهده داشته است.

معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی در سال های 1382 تا 1384 از دیگر مسئولیت های پیشین زهرا احمدی پور بوده است. وی بعلاوه تیرماه سال گذشته به سمت مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور منصوب شده بود.

عضو کمیته علمی همایش تمرکززدایی و سازماندهی تهران، عضویت هیئت تحریریه نشریه جغرافیای سیاسی، رئیس کمیسیون تخصصی هیئت ممیزه در گروه علوم انسانی، عضویت هیئت ممیزه دانشگاه تربیت مدرس، عضو کمیته تخصصی علوم جغرافیایی در شورای عالی برنامه ریزی آموزشی و عضو شورای مشورتی جغرافیا و آمایش سرزمین از دیگر سوابق علمی و اجرایی این استاد دانشگاه به شمار می آید.

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان آموزشی، تحقیقاتی و نظارتی جمهوری اسلامی ایران به ریاست معاون رئیس جمهور در زمینه های مربوط به آثار تاریخی و باستانی صنایع دستی و گردشگری است.

منبع: کجارو / انتخاب / خبرگزاری ایسنا

به "رئیس سازمان گردشگری و میراث فرهنگی انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سازمان گردشگری و میراث فرهنگی انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید