خبرنگاران وزش تند باد باعث آسیب دیدن 18 نفر در شیراز شد

به گزارش وبلاگ داریوش، شیراز- خبرنگاران- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوردیت های پزشکی فارس گفت: وزش باد شدید و تندباد در شیراز موجب مصدومیت 18 نفر در این کلانشهر شد.

خبرنگاران وزش تند باد باعث آسیب دیدن 18 نفر در شیراز شد

محمد جواد مرادیان، شامگاه آدینه در گفت و گو با وبلاگ داریوش اضافه نمود: از این تعداد 15 نفر توسط تیم های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند و سه نفر نیز به شکل سرپایی خدمات درمانی دریافت کردند.

وی ادامه داد: ساعاتی قبل وزش باد شدید سبب سقوط یک تابلو در ورودی شهر شیراز بر روی یک خودرو پراید شد که در نتیجه آن پنج نفر مصدوم شدند که مصدومان توسط تیم های اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز منتقل شدند.

او گفت: با توجه به وزش باد شدید و وجود ریز گردهای فراوان در هوا، بیماران پر خطر همانند بیماران آسمی، بیماران قلبی، مادران باردار، بچه ها و افراد مسن تا پایدار شدن شرایط جوی و اتمام آلودگی هوا از خارج شدن از خانه خودداری نمایند.

قطع موقت برق در بعضی نقاط شیراز

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس نیز در گفت و گو با وبلاگ داریوش، به قطع موقت برق در بعضی نقاط شهر شیراز و همچنین شهر صدرا و تخت جمشید در پی وزش باد شدید اشاره نمود.

رحیم آزادی اضافه نمود: در بعضی نقاط نیز ایجاد نوسان در جریان برق گزارش شده است.

او ادامه داد: همچنین گزارش هایی نیز از شکستن درختان و سقوط آنها بر روی چند خودرو و منزل مسکونی در نتیجه وزش شدید باد دریافت شده است.

وی توضیح داد: تمام دستگاه ها و نیروهای عضو ستاد مدیریت بحران در آماده باش کامل هستند تا در صورت احتیاج به سرعت وارد عمل شوند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران وزش تند باد باعث آسیب دیدن 18 نفر در شیراز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وزش تند باد باعث آسیب دیدن 18 نفر در شیراز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید