خبرنگاران سازمان تنظیم مقرارت عملکرد اپراتورها در ساماندهی سیم کارت های بدون هویت را مثبت خواند

به گزارش وبلاگ داریوش، تهران-خبرنگاران- مدیر کل نظارت بر سرویس های ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات گفت: عملکرد اپراتورهای همراه در ساماندهی سیم کارت های بدون هویت بسیار خوب بوده است و این فقط مختص اپراتور ایرانسل نیست. ما با هیچکس تعارف نداریم و در صورت مشاهده تخلف در دفاتر فروش هر کدام اپراتورها، با فوریت با متخلف برخورد می کنیم.

خبرنگاران سازمان تنظیم مقرارت عملکرد اپراتورها در ساماندهی سیم کارت های بدون هویت را مثبت خواند

محمد امامی در گفت و گو با وبلاگ داریوش در خصوص اظهارات رییس پلیس فتای تهران عظیم در خصوص رکورد دار بودن سیم کارت های بدون هویت در شرکت ایرانسل گفت: تفاوتی در عملکرد اپراتورهای تلفن همراه در ساماندهی سیم کارت های بدون هویت وجود نداشته و همه اپراتورها عملکرد بسیار خوبی در این زمینه داشته اند.

وی افزود: تمامی اپراتورها اقدامات لازم را در اخذ مشخصات کامل متقاضیان در هنگام صدور و فعالسازی سیم کارت به عمل می آورند و همکاری و هماهنگی بسیار خوبی با پلیس فتا انجام شده است به نحوی که هیچ سیم کارت بدون هویت یا با اطلاعات هویتی ناقص در خصوص هیچکدام از مشترکین ایرانی اپراتورها وجود ندارد.

امامی افزود: اشکال کار در این است که بخش دیگری از نیروی انتظامی که مشخصات هویتی و اطلاعات ورود و خروج اتباع خارجی به کشور را در اختیار دارد، هنوز امکان ارایه برخط این اطلاعات به اپراتورها را فراهم نکرده اند و ممکن است به دلیل عدم وجود این اطلاعات به صورت برخط، اشکالاتی در خصوص سیم کارت های اتباع خارجی وجود داشته باشد که این موضوع ارتباطی با یک اپراتور خاص ندارد.

او افزود: قطعا با برقراری ارتباط برخط، این اشکالات در خصوص سیم کارت های توریستی نیز از بین خواهد رفت. ما با هیچکس تعارف نداریم و در صورت مشاهده تخلف در دفاتر فروش هر کدام اپراتورها با فوریت با متخلف برخورد می کنیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سازمان تنظیم مقرارت عملکرد اپراتورها در ساماندهی سیم کارت های بدون هویت را مثبت خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سازمان تنظیم مقرارت عملکرد اپراتورها در ساماندهی سیم کارت های بدون هویت را مثبت خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید