حمایت صندوق پژوهش و فناوری گیلان از شرکت های دانش بنیان برای مقابله با ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ داریوش، با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان گیلان در راستای مقابله با آن، از شرکت های فناور و دانش بنیان که دارای طرح هایی در این زمینه هستند، حمایت اقتصادی به عمل آورد.

حمایت صندوق پژوهش و فناوری گیلان از شرکت های دانش بنیان برای مقابله با ویروس کرونا

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ داریوش، با توجه به شیوع بیماری کرونا (covid-19) در سطح کشور و لزوم اقدام همه جانبه در راستای مقابله با آن، صندوق نوآوری و شکوفایی میخواهد از شرکت های فناور و دانش بنیان که دارای طرح هایی در این زمینه هستند، حمایت اقتصادی به عمل آورد.

در این راستا، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان گیلان به عنوان کننده صندوق نوآوری و شکوفایی کشور، تیمی را جهت تسریع و تسهیل این فرآیند و همچنین ارائه حمایت های فوری و مستقل تشکیل داده است که متقاضیان می توانند به وسیله رایانمامه covid 19 team@gilanfund.ir ضمن مکاتبه و ارسال طرح و درخواست، شرایط پرونده خود را پی گیری کنند.

صندوق نوآوری و شکوفایی، در نظر دارد با هدف یاری به مقابله با بیماری کرونا از طرح های مرتبط اعم از ساخت کیت های تشخیص، مواد ضد عفونی کننده، دستگاه های ضد عفونی کننده، ماسک، دارو های موثر در کنترل عوارض بیماری، سامانه های نرم افزاری مرتبط با پایش، اطلاع رسانی و کنترل بیماری، مدل سازی و شبیه سازی های نرم افزاری و نظایر آن حمایت کند.

این فراخوان با هدف شناسایی شرکت های دانش بنیان و فناور توانمند زمینه سازی برای برطرف احتیاج های کشور به منظور یاری سریع به تشخیص این بیماری در بین مردم و جلوگیری از شیوع آن است که در قالب تسهیلات ارزان قیمت صورت می پذیرد.

این حمایت از فعالیت های نظیر نمونه سازی، سرمایه در گردش برای فراوری و نیز راه اندازی خطوط فراوری جدید با افزاش ظرفیت خطوط قبلی صورت می گیرد.

این تقاضا ها بصورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی و به صورت مستقیم یا به وسیله صندوق های پژوهش و فناوری در اسرع وقت پرداخت می گردد.

شرکت های فراوریی یا دانش بنیان که دارای سابقه و تجربه فراوری هستند و در این مقطع زمانی احتیاج به تامین اقتصادی برای افزایش فراوری و ایجاد خطوط جدید دارند، می توانند در خواست خود را به صندوق نوآوری و شکوفایی ارسال کنند.

شرکت های متقاضی می توانند در خواست خود را به رایانامه covid 19@inif.ir ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 42170118 و یا 42170611 تماس حاصل کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حمایت صندوق پژوهش و فناوری گیلان از شرکت های دانش بنیان برای مقابله با ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت صندوق پژوهش و فناوری گیلان از شرکت های دانش بنیان برای مقابله با ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید