توجه به خریدن و خواندن کتاب مهم تر از تخفیف طرح های فصلی است ، خرید آنلاین فرصتی برای کتاب دوستان غیرتهرانی

به گزارش وبلاگ داریوش آنا نوشت: بعد از اعلام لغو نمایشگاه بین المللی کتاب تهران یکی از برنامه های حمایتی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد از ناشران و کتاب فروشان برگزاری دو طرح فصلی کتاب با افزایش اعتبار نسبت به دوره های قبل و تسویه حساب زودهنگام با کتاب فروشی ها عنوان شد.

توجه به خریدن و خواندن کتاب مهم تر از تخفیف طرح های فصلی است ، خرید آنلاین فرصتی برای کتاب دوستان غیرتهرانی

به همین دلیل طرح تابستانه کتاب 99 با شعار کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم از 18 تا 30 مردادماه شروع شد.

توجه به خریدن و خواندن کتاب مهم تر از تخفیف طرح های فصلی

رامین شعبان پور، مدیر کتاب فروشی افق در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا درباره برگزاری این دوره از طرح فصلی کتاب گفت: طرح تابستانه کتاب مثل طرح های قبلی خوب و مفید بوده است. در طرح های فصلی مهم تر از تخفیفی که برای مخاطب و خریداران قائل می شوند جوی است که با اعلام طرح تابستانه برای مراجعه به کتاب فروشی ها و خرید توسط رسانه ها و کتاب فروشان و اهالی کتاب ایجاد می شود. این دوره از طرح هم مثل طرح های قبلی تا حدودی این ویژگی را داشته و استقبال خوب بوده است.

خرید آنلاین فرصتی برای کتاب دوستان غیرتهرانی

وی اضافه کرد: ویژگی خاص این دوره از طرح فصلی کتاب هم خرید غیرحضوری بوده است که ما هم سعی کردیم همراهی داشته باشیم و سقف 150 هزار تومان خرید طرح تابستانه را به عنوان خریدی که می تواند ارسال رایگان داشته باشد لحاظ کرده ایم؛ تا به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و مقابله با ویروس کرونا مراجعه حضوری هم برای خرید کمتر شود.

مدیر کتاب فروشی افق عنوان کرد: دوستان من در کتاب فروشی افق به صورت تلفنی به سوالات خریداران و علاقه مندان به کتاب پاسخ می دهند و فکر می کنم این یک فرصت خوبی است تا شهرستانی هابتوانند خرید خوبی انجام دهند که این تمهیدات باعث شده تا خریدارانی از شهرستان های دور هم داشته باشیم.

ایجاد اعتماد و رابطه مناسب بین کتاب فروشی و خریداران

شعبان پور با بیان اینکه کتاب فروشی افق چند روز قبل از شروع طرح های فصلی اقدامات ویژه برای هر دوره را انجام می دهد، تشریح کرد: ما از یک هفته قبل از شروع طرح به مخاطبان و مشتریانمان شروع طرح را خبر داده و کارهای تبلیغاتی پیرامون طرح انجام می دهیم. خیلی مواقع این مشورت ها برای مشتریان و کتاب دوستان بسیار مهم است باعث یک اعتماد دوطرفه بین ما و خریداران می شود. یکی از دغدغه های ما در کتاب فروشی این است که خریداران بتوانند راحت کتاب بخرند.

وی اظهار داشت: ما همیشه در طول این دوره هایی که طرح فصل کتاب برگزار شده است اعتبارمان را به اتمام رسانده ایم. به خاطر تبلیغاتی که انجام داده ایم معمولاً در طی بازه 10 روزه طرح فصلی کتاب روز ششم، هفتم اعتبار ما تمام می شود و تخفیف طرح را از طرف خودمان اعمال می کنیم.

مدیر کتاب فروشی افق این دوره از طرح فصلی کتاب را مثبت ارزیابی کرد و گفت: طرح های فصلی کتاب نسبت به دوره های گذشته شان پیشرفت داشته و از اطلاع رسانی و ثبت نام تا اطلاع رسانی رسانه ای برای مردم در کل مثبت و مفید بوده است. برای بسکمک از مردم و کتاب دوستان این طرح ها جاافتاده و تمام این ها اتفاقات جذابی است که می تواند به بازار کتاب کمک کند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "توجه به خریدن و خواندن کتاب مهم تر از تخفیف طرح های فصلی است ، خرید آنلاین فرصتی برای کتاب دوستان غیرتهرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه به خریدن و خواندن کتاب مهم تر از تخفیف طرح های فصلی است ، خرید آنلاین فرصتی برای کتاب دوستان غیرتهرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید